Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këtij i thonë kamerier (Foto)   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këtij i thonë kamerier (Foto)   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këtij i thonë kamerier (Foto)

3 posters

Shko poshtë

Këtij i thonë kamerier (Foto)   Empty Këtij i thonë kamerier (Foto)

Mesazh nga Alberti Wed 7 Nov 2012 - 7:36

Philip Osenton ka thyer rekordin për më shumë gota vere të mbajtura në një dorë. Britaniku arriti të mbajë plot 51 gota duke kapërcyer lehtë rekordin e mëparshëm që ishte me 39.
43-vjeçari, i cili punon në Pekin si ekspert vere, theksoi se kur ka qenë kamerier nisi të bënte prova të tilla me shumë gota nëpër duar.

“Kur punoja në hotelin Ritz të Londrës duheshin përgatitur drekat ose darkat dhe nëse do të mbaja vetëm dy gota në secilën dorë do më duheshin orë të tëra për të mbaruar punë. Kishte shumë presion për të bërë gati tavolinat, kështu që duhet të gjeja zgjidhje të tjera”, ka thënë Osenton për Daily Mail.

Në tentativën e parë 43-vjeçari mbajti 45 gota, ndërsa në të dytën arriti shifrën 51 – transmeton Top-Channel.

Rekordi i mëparshëm mbahej nga një filipinas, i cili në Barcelonë arriti të ekuilibronte në një dorë 39 gota vere.

Këtij i thonë kamerier (Foto)   Kam1
Këtij i thonë kamerier (Foto)   Kam2
Këtij i thonë kamerier (Foto)   Kam3

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këtij i thonë kamerier (Foto)   Empty Re: Këtij i thonë kamerier (Foto)

Mesazh nga WebMaster Wed 7 Nov 2012 - 7:42

Tamam eshte espert
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këtij i thonë kamerier (Foto)   Empty Re: Këtij i thonë kamerier (Foto)

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 6:05

interesant kamarjer e ca kamarjeri...jo kta kalamojt qe sdin tmbajn 2 gota apo 2 filxhana sic duhet e vijn e ti derdhin edhe ne xhinsa

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këtij i thonë kamerier (Foto)   Empty Re: Këtij i thonë kamerier (Foto)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi