Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këtij i thonë peshk! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këtij i thonë peshk! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këtij i thonë peshk!

2 posters

Shko poshtë

Këtij i thonë peshk! Empty Këtij i thonë peshk!

Mesazh nga An0nim Sat 20 Jul 2013 - 0:47

Këtij i thonë peshk! Thumb_250x150Nuk është peshkatar profesionist, peshkimin e ka hobi e megjithatë peshku që kapi bëri xhiron e botës. Bëhet fjalë për një peshkatar në Zelandën e Re, i cili kapi një peshk plot 57 kg. Pasi e fotografoi, e postoi foton në rrjetet sociale dhe ashtu siç edhe pritej, mori komente nga gjithë bota.

Edhe pse skeptikët thanë se peshku është fotografuar nga një kënd i tillë që të duket më i madh, 57 kg nuk i thonë pak.

Gjithsesi, sipas peshkatarit, edhe pse peshku është i madh, në zonën ku peshkoi ka peshq akoma më të mëdhenj... /alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këtij i thonë peshk! Empty Re: Këtij i thonë peshk!

Mesazh nga Anakonda Sat 20 Jul 2013 - 5:29

mashallah sa qenka aman a ka pas fuqi mee majt ky tmyt????

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi