Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret

5 posters

Shko poshtë

10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret Empty 10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Nov 2012 - 8:56

1. Ca makine ke?

2. Ku rri me pun?

3. Sa e ke rrogen?

4. Ku rri me shpi?

5. E njef filalin?

6. A ma rregullo dot ket muhabet?

7. Kur u bo dhe ai legeni !

8. Eshte nji dava K&^% ajo !

9. A me jep ca lek borxh?

10. Po ti mer legen more ate ne pune ne vend qe te me merrje mu?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret Empty Re: 10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret

Mesazh nga Ariel Thu 8 Nov 2012 - 9:01

Qyqa mi gru ngela tu i ra tel, me ke po flisje ???

Ka po shkoke kshu ??

Per ca e bon gjith ket pazar mi ??

Etj etj etj

(Pyetje qe mu me ngrejne nervat)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret Empty Re: 10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Nov 2012 - 9:02

A me gje dot nji iPhone5?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret Empty Re: 10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret

Mesazh nga WebMaster Thu 8 Nov 2012 - 9:03

Hahaha

Me ke je aty

Pse flet me ate

C.far e ke ate


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret Empty Re: 10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Nov 2012 - 9:06

- Ta rregulloj un ate muhabet. Pa merak.

- Pse me mashtrove mer legen?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret Empty Re: 10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 0:46

"A ke te dashur?
a ke numer telefoni?
ke naj shoqe me ma rregullu mu?
shpirti je naj far goce ti a jo?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret Empty Re: 10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 9 Nov 2012 - 22:59

A po na qet kafe?

Cka tha filanja se te pava dje me te?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret Empty Re: 10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret

Mesazh nga Besa Sat 10 Nov 2012 - 6:55

Ku je ? ( ne tel te shpise te therret edhe te pyet ku je ? )..
Sa e ke rrogen ?
A ka ndonje gje nusja juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj

Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret Empty Re: 10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret

Mesazh nga Ariel Sat 10 Nov 2012 - 10:08

Ose pytje retorike futja kot.

Bi telefoni i shpis ne mjes:
- he mi ne shpi qeke
- qeke zgju.

Po a po tpergjigjem ne shpi...dhe kur po tflas do te thote qe sjam ne gjume.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret Empty Re: 10 pytjet qe bejne me shume Shqiptaret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi