Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vrasja e 9-vjeçarit, vijon hasmëria mes familjeve, pritë 2 vëllezërve Shkreta People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vrasja e 9-vjeçarit, vijon hasmëria mes familjeve, pritë 2 vëllezërve Shkreta People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrasja e 9-vjeçarit, vijon hasmëria mes familjeve, pritë 2 vëllezërve Shkreta

2 posters

Shko poshtë

Vrasja e 9-vjeçarit, vijon hasmëria mes familjeve, pritë 2 vëllezërve Shkreta Empty Vrasja e 9-vjeçarit, vijon hasmëria mes familjeve, pritë 2 vëllezërve Shkreta

Mesazh nga WebMaster Fri 9 Nov 2012 - 0:28

MAMURRAS-Një i vdekur dhe 1 i plagosur është bilanci i
një atentati me armë zjarri të ndodhur pasditen e sotme në
Fushë-Mamurras, e cila “rizgjoi” hasmërinë ndërmjet dy fiseve Shkreta
dhe Llani. Viktimë e atentatit ka mbetur Gentian Shkreta, ndërkohë që
është plagosur rëndë vëllai i tij Leli Shkreta, i cili është dërguar
menjëherë në Spitalin Ushtarak të Tiranës.

Burime nga policia
bëjnë me dije se autorë të ngjarjes janë Muharrem Llani si dhe Jetmir
Llani babai i 9- vjeçarit, i cili mbeti i vdekur në qershor të këtij
viti nga dy djemtë e familjes Shkreta që nxiti edhe tragjedinë ndërmjet
dy familjeve.

Nga hetimet paraprake mësohet se dy vëllezërit
Gentian dhe Leli Shkreta po ktheheshin nga Serbia, teksa janë hasur me
pritën e ngritur nga Muharrem dhe Jetmir Llani pranë një pike karburanti
në afërsi të urës së Lumit Droj.

Policia ka shpallur në kërkim 2
autorët e ngjarjes, ndërkohë bluzat e bardha bëjnë me dije se gjendja e
vëllait të plagosur është e rëndë.

Vrasja e 9-vjeçarit.

qershor Olgert dhe Mariglen Shkreta, vranë djalin 9-vjeçar të Jetmir
Llanajt gjatë një atentati, duke bërë që dy familjet Llanaj dhe Shkreta
të hynë në hasmëri. Mark Shkreta, babai i dy autorëve të atentatit të 5
qershorit në Mamurras ku humbi jetën 9-vjeçari Endrit Llani dhe u plagos
rëndë xhaxhai i tij, u vra mëngjesin e 20 korrikut në
kryeqytet, ndëkohë autor i krimit u dyshua babai i djalit të vrarë,
Jetmir Llani. Jetmir Llani u arrestua në shtator nga policia, por u
lirua sërish për mungesë provash që mund të vërtetonin autorësinë e
krimit.
(e.m/BalkanWeB)
Vrasja e 9-vjeçarit, vijon hasmëria mes familjeve, pritë 2 vëllezërve Shkreta 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vrasja e 9-vjeçarit, vijon hasmëria mes familjeve, pritë 2 vëllezërve Shkreta 30l12rc Pytje & Përgjigje Vrasja e 9-vjeçarit, vijon hasmëria mes familjeve, pritë 2 vëllezërve Shkreta 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vrasja e 9-vjeçarit, vijon hasmëria mes familjeve, pritë 2 vëllezërve Shkreta Empty Re: Vrasja e 9-vjeçarit, vijon hasmëria mes familjeve, pritë 2 vëllezërve Shkreta

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Nov 2012 - 6:22

kjo mpun ka dash me u bo me koh jo tashi nfund fare

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi