Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hakmarrja në Mamurras, Shkreta: Të zbardhet çështja ose do bëj vetëgjyqësi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hakmarrja në Mamurras, Shkreta: Të zbardhet çështja ose do bëj vetëgjyqësi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hakmarrja në Mamurras, Shkreta: Të zbardhet çështja ose do bëj vetëgjyqësi

Shko poshtë

Hakmarrja në Mamurras, Shkreta: Të zbardhet çështja ose do bëj vetëgjyqësi Empty Hakmarrja në Mamurras, Shkreta: Të zbardhet çështja ose do bëj vetëgjyqësi

Mesazh nga WebMaster Wed 26 Dec 2012 - 11:30

Nëse Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla nuk zbardh çështjen time dhe nuk vendos drejtësi, unë do të marr peng një shkollë me 200-300 fëmijë dhe do t'u vë eksploziv". Kjo është deklarata-bombë që vjen nga Emanuel Shkreta, i cili tashmë është përfshirë në një histori hakmarrjeje me familjen Llani, në Mamurras, edhe pse dikur kanë qenë miq fëmijërie.(er.cu/BalkanWeb)
http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=42&id_ansalive=17762
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi