Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Masakra ne Devoll, vijon operacioni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Masakra ne Devoll, vijon operacioni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masakra ne Devoll, vijon operacioni

Shko poshtë

Masakra ne Devoll, vijon operacioni Empty Masakra ne Devoll, vijon operacioni

Mesazh nga Binni Sat 30 Jan 2010 - 10:29

Masakra ne Devoll, vijon operacioni Policet-greke

Per me se 12 ore ka vazhduar nje operacion gjigant i policise greke ne bashkepunim me forcat e ruajtjes se kufirit ne zonen e Kosturit, per gjetjen dhe arrestimin e autorit te vrasjes se tre vellezerve ne fshatin Vidohove, Besim Karaj. (UPDATE)

Policia greke kishte informacion se autori i ketij krimi kishte hyre ne kufirin grek dhe drejtohej ne nje fshat te Kosturit ku thuhej se banonte motra e tij.

Te pajisura me kamera termale, gjate gjithe nates forcat policore greke, duket se kane rene ne gjurme te tij dhe i jane vene ne ndjekje, por i ndihmuar nga nata dhe nga terreni malor, ai ka mundur perseri te shpetoje, kete here duke kaluar ne territorin shqiptar.

Burime te policise greke te Kosturit bene te ditur per Top Channel, se vrasesi tashme nuk ndodhet ne territorin grek, megjithate forcat policore kane ruajtur gjendjen e gadishmerise dhe patrullojne cdo shteg qe mund te shfrytezohet nga ai, nese do te ndermarre perseri nje tentative dhe te hyje ne token greke per te shpetuar nga policia shqiptare.

Operacioni i policise greke eshte kryer me fshehtesine me te madhe dhe rezultatet e tij jane deklaruar vecse ne oret e para te mesdites te se shtunes.

Banore te zonave kufitare kane qene te shqetesuar gjate gjithe nates kur kane pare levizjen e madhe te forcave policore prane fshatit Janakohori edhe kur kane degjuar per krimin e frikshem.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi