Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti Lart... - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti Lart... - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ti Lart...

+39
seriozi
Sweetheart
ROLEX
Robi dashuris
Esba
bekimi
Leo_uk
Ailin
Sergio
fioll
dajti modh
Anila
Arian 123
Free spirit
Binni
Xhan
Neta E
Malsori
il conte
kasperi
Alberti
Samuela
Єямєℓiиdå
bobi 10
Ariel
Besa
Oni
T_o_n_i
tipi engjellor
Labja
LaDescarada
WebMaster
Arabela
Maksi
Emona
Anakonda
Aяtємιѕα
Shkembi
EMI
43 posters

Faqja 8 e 27 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 27  Next

Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Ti Lart...

Mesazh nga EMI Fri 3 Feb 2012 - 13:07

First topic message reminder :

CuN@BosS/ shkruajti:fiximo ktu qeke ti [You must be registered and logged in to see this image.]
yyyy qenka fiksimi ime...he mo se ktu jam..
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Maksi Tue 27 Nov 2012 - 8:32

mbreme u kthye nga parisi se kish vajt per shoping hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Nov 2012 - 8:35

Me ta than si me ta than me ta lyp ma kishe dhen hahaha msn eeeeeee [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Maksi Tue 27 Nov 2012 - 8:35

ta kam lyp shum here po sma jep qe sma jep prej ari e ke kte ...msn ti ?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Nov 2012 - 8:36

Ti lart e kam flori e kam lule mos prek hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Maksi Tue 27 Nov 2012 - 8:38

avash lulet ti hahah ti them arixhiut te ti presi fare lulet ty hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Nov 2012 - 8:39

Hahaha arixhiu don ti presi per vete hahaha [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Xhan Tue 27 Nov 2012 - 9:20

je e merkulllushme i.l.u
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Nov 2012 - 9:48

Ti lart flm edhe ti je e embel [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Ariel Tue 27 Nov 2012 - 9:56

O ti lart...na vduqe fare mi me 21 dhjetorin je farewww
Me 20 e di qe do jem tu ec me makine...po e bojm me kthesa qe tna kapi dhe data 21 ne rruge je farewww je farewww
Ti nga do e mbash frymen me 21 ???


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Nov 2012 - 9:59

Ne krevat ori duke bo puci puci hahahaha edhe nuk do ti ndahem fare hahahaha [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Ariel Tue 27 Nov 2012 - 10:01

Mire ti mire...deri ne fund te jetes hahahahahaha hallall si ke Pompeu je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga il conte Tue 27 Nov 2012 - 10:02

Ori mome ...po ma nxjerr nga rruga e zotit kushen moj...hahahaha
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Ariel Tue 27 Nov 2012 - 10:04

Kushja esht e perkushtume si Romi me Xhulin je farewww je farewww[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 27 Nov 2012 - 10:05

Te kam xhan
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Ariel Tue 27 Nov 2012 - 10:07

Edhe une ty i.l.u


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga il conte Tue 27 Nov 2012 - 10:07

Ariel shkruajti:Kushja esht e perkushtume si Romi me Xhulin je farewww je farewwwAmon ri se ma nxorre nga rruga e zotit..se aq do ajo ...fluturon pastaj...nuk ka ezorcist ta marri persiper.... je farewww je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Ariel Tue 27 Nov 2012 - 10:12

Qyqa... Pse sthu ti...leopardinja hahahahahahaaa...sidomos me 21 dhjetor se nota funit mo je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga il conte Tue 27 Nov 2012 - 10:51

Ariel shkruajti:Qyqa... Pse sthu ti...leopardinja hahahahahahaaa...sidomos me 21 dhjetor se nota funit mo je farewww

Mome pse sthua ti ...nuk po nisem fare per Shqiperi une me date 22 me traget...do na vije ndonje dallge e madhe tna fshije... iihhaa. iihhaa. iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga EMI Tue 27 Nov 2012 - 10:54

il conte shkruajti:
Ariel shkruajti:Qyqa... Pse sthu ti...leopardinja hahahahahahaaa...sidomos me 21 dhjetor se nota funit mo je farewww

Mome pse sthua ti ...nuk po nisem fare per Shqiperi une me date 22 me traget...do na vije ndonje dallge e madhe tna fshije... iihhaa. iihhaa. iihhaa.
he se e njof une dallgen, ste ben gje, mos ki merak, i bej une sms...e te le rugen te lire..hahah je farewww je farewww
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga il conte Tue 27 Nov 2012 - 10:58

EMI shkruajti:
il conte shkruajti:
Ariel shkruajti:Qyqa... Pse sthu ti...leopardinja hahahahahahaaa...sidomos me 21 dhjetor se nota funit mo je farewww

Mome pse sthua ti ...nuk po nisem fare per Shqiperi une me date 22 me traget...do na vije ndonje dallge e madhe tna fshije... iihhaa. iihhaa. iihhaa.
he se e njof une dallgen, ste ben gje, mos ki merak, i bej une sms...e te le rugen te lire..hahah je farewww je farewww


Po rrezikoj ..po dole ti te me presesh... :p ....nuk po pyes per dallgen... iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga EMI Tue 27 Nov 2012 - 10:59

il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:
Ariel shkruajti:Qyqa... Pse sthu ti...leopardinja hahahahahahaaa...sidomos me 21 dhjetor se nota funit mo je farewww

Mome pse sthua ti ...nuk po nisem fare per Shqiperi une me date 22 me traget...do na vije ndonje dallge e madhe tna fshije... iihhaa. iihhaa. iihhaa.
he se e njof une dallgen, ste ben gje, mos ki merak, i bej une sms...e te le rugen te lire..hahah je farewww je farewww


Po rrezikoj ..po dole ti te me presesh... :p ....nuk po pyes per dallgen... iihhaa.
hahhaha epo ja njeri qe eshte trrim..hahhahah [QeSh]
ok e leme te takohemi te kanali otrantos...do vish..?? ;)
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga il conte Tue 27 Nov 2012 - 11:14

EMI shkruajti:
il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:
Ariel shkruajti:Qyqa... Pse sthu ti...leopardinja hahahahahahaaa...sidomos me 21 dhjetor se nota funit mo je farewww

Mome pse sthua ti ...nuk po nisem fare per Shqiperi une me date 22 me traget...do na vije ndonje dallge e madhe tna fshije... iihhaa. iihhaa. iihhaa.
he se e njof une dallgen, ste ben gje, mos ki merak, i bej une sms...e te le rugen te lire..hahah je farewww je farewww


Po rrezikoj ..po dole ti te me presesh... :p ....nuk po pyes per dallgen... iihhaa.
hahhaha epo ja njeri qe eshte trrim..hahhahah [QeSh]
ok e leme te takohemi te kanali otrantos...do vish..?? ;)

Hhaahhahah...po patjeter ...atje do me presesh ti... iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga EMI Tue 27 Nov 2012 - 11:15

po spertove ti me ardhe...ok vi une, ose po spata mundesi une, ty te lem te hysh, se je me mik..hahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga il conte Tue 27 Nov 2012 - 11:17

EMI shkruajti:po spertove ti me ardhe...ok vi une, ose po spata mundesi une, ty te lem te hysh, se je me mik..hahha


Ku te hyj moj ??????!!!!!!! :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Ariel Tue 27 Nov 2012 - 11:40

Plasi cunami knej hahahahaaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga EMI Tue 27 Nov 2012 - 11:41

Ariel shkruajti:Plasi cunami knej hahahahaaa
e shef mi mome, njehere qe hy une, behet qameti.plas cunami... je farewww je farewww
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga il conte Tue 27 Nov 2012 - 11:42

Ariel shkruajti:Plasi cunami knej hahahahaaa

Mome ....kam rene ne savda moj..... eeww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga EMI Tue 27 Nov 2012 - 11:44

il conte shkruajti:
Ariel shkruajti:Plasi cunami knej hahahahaaa

Mome ....kam rene ne savda moj..... eeww
shyqyr qe sjam per natte une, se do mbyteshin te gjithe... hihihi hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga il conte Tue 27 Nov 2012 - 11:46

EMI shkruajti:
il conte shkruajti:
Ariel shkruajti:Plasi cunami knej hahahahaaa

Mome ....kam rene ne savda moj..... eeww
shyqyr qe sjam per natte une, se do mbyteshin te gjithe... hihihi hihihi

Epo cte besh ...mendje mendje eshte kjo dynja..... eeww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Ariel Tue 27 Nov 2012 - 11:56

Me ke te ka kap sevdaja ri....se dhe tre jave kohe na dha kushja hahahahaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga EMI Tue 27 Nov 2012 - 11:58

Ariel shkruajti:Me ke te ka kap sevdaja ri....se dhe tre jave kohe na dha kushja hahahahaa
po per ne SHIPTARET BEHET PERJASHTIM MOME, SE SNA GJEN GJE NEVE MI JO...HAHHAA
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Ariel Tue 27 Nov 2012 - 11:59

Qyqa...sidomos mu dhe ty je farewww je farewww
Ne na ka frike cunami mi...kthehet mrapsh hahahahahaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga il conte Tue 27 Nov 2012 - 12:05

Ariel shkruajti:Me ke te ka kap sevdaja ri....se dhe tre jave kohe na dha kushja hahahahaa

Me kete gocen ketu mome...Emin... Ti Lart... - Faqe 8 3666372071
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga EMI Tue 27 Nov 2012 - 12:06

Ariel shkruajti:Qyqa...sidomos mu dhe ty je farewww je farewww
Ne na ka frike cunami mi...kthehet mrapsh hahahahahaa
hahha po pra mome, jemi si Te pa prekshme ne dyja, ka frik cunami me na u afru...te perfitojn kta tjeret prej nesh mi...hahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Ariel Tue 27 Nov 2012 - 12:13

O ti lart...hala beqare je mi ...se dhe Contin beqar e kemi hahahahahaa

Sa larg e larg i bi una je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga EMI Tue 27 Nov 2012 - 12:13

Ariel shkruajti:O ti lart...hala beqare je mi ...se dhe Contin beqar e kemi hahahahahaa

Sa larg e larg i bi una je farewww
hahha ti gruje, me ke hy shkes per gjith cunat e forumit...hahhhha

lene mi gru te gjej nje te jashtem... hihihi hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Shkembi Tue 27 Nov 2012 - 12:14

Ala ske fjet ti? [You must be registered and logged in to see this image.]

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Ariel Tue 27 Nov 2012 - 12:15

Do me vrasi Toni hahahahahahahahahahahaaaaaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga EMI Tue 27 Nov 2012 - 12:16

Shkembi shkruajti:Ala ske fjet ti? [You must be registered and logged in to see this image.]
jo, s'kishte kush me kendonte nje ninulle... ninanona
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Shkembi Tue 27 Nov 2012 - 12:18

EMI shkruajti:
Shkembi shkruajti:Ala ske fjet ti? [You must be registered and logged in to see this image.]
jo, s'kishte kush me kendonte nje ninulle... [You must be registered and logged in to see this image.]
Po te dergoj pufin te vej ne gjum [You must be registered and logged in to see this image.]

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 8 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 8 e 27 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 27  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi