Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT)

Shko poshtë

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) Empty Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT)

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 13 Nov 2012 - 3:42

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 93800375

Makijazhi mund të bëjë çudira te femrat duke i shndërruar ato, aq sa nuk njihen.

Në këto foto që ju sjell noa.al dhe që i gjeni më poshtë, shikoni femra pa makijazh dhe pasi i janë nënshtruar trukimit. Ato jane kuruar nga trukuesi i famshem rus,Vadim Andreev.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) Empty Re: Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT)

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 13 Nov 2012 - 3:43

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 47284854Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 32768224


Edituar për herë të fundit nga Єямєℓiиdå në Tue 13 Nov 2012 - 3:47, edituar 1 herë gjithsej
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) Empty Re: Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT)

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 13 Nov 2012 - 3:46

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 72827919Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 36707497

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 61258760

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 93845444

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 23706695
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) Empty Re: Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT)

Mesazh nga Ariel prej Tue 13 Nov 2012 - 8:03

He mi se ka lezet makiazhi.
Personalisht me pelqen dhe e bej me shume deshire.
Hyra ke faqja personale e ktij rusit...tamam dore artisti.


Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) Empty Re: Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT)

Mesazh nga EMI prej Tue 13 Nov 2012 - 9:31

Qyqa none, kto te fuskan tmerrin pa makiazh...
po normal me makiazh te gjithe te bukur behen, pua eshte aje natyral..??
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) Empty Re: Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT)

Mesazh nga Anakonda prej Thu 16 Oct 2014 - 19:42

kush esht ajo femer qe esht e bukur pa makjazh
kta tfuskan tmerrin mi pa kshu te thjeshta

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) Empty Re: Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi