Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhunuan të miturin se vodhi flamurin, pezullohet polici People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhunuan të miturin se vodhi flamurin, pezullohet polici People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhunuan të miturin se vodhi flamurin, pezullohet polici

2 posters

Shko poshtë

Dhunuan të miturin se vodhi flamurin, pezullohet polici Empty Dhunuan të miturin se vodhi flamurin, pezullohet polici

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Nov 2012 - 4:35

TIRANË- Shërbimin i Kontrollit të Brendshëm, (SHKB),
pranë Ministrisë së Brendshme, ka nisur hetimin ndaj dhunës që policia
ushtroi një ditë më parë ndaj një të mituri. SHKB nisi hetimet në kuadër
të zbardhjes së ngjarjes dhe përcaktimin e përgjegjësisë për
mosrespektim të të drejtave e lirive të qytetareve nga ana e uniformave
blu.

"Nga Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, ditën e
djeshme, menjëherë pas marrjes dijeni për veprimet e kundërligjshme të
kryera nga një punonjës policie gjatë shoqërimit të një të mituri, është
bërë Pezullimi nga detyra i këtij punonjësi. Ndërkohë, ndaj tij, nga
Drejtoria e Standardeve Profesionale pranë Drejtorisë së Përgjithshme të
Policisë së Shtetit ka filluar ecuria disiplinore për shkeljet e kryera
gjatë ushtrimit të detyrës", thuhet në deklaratën për media.

Një
i mitur është dhunuar dje nga Policia e Shtetit, sepse kishte hequr një
flamur kombëtar nga zbukurimet dekorative të rrugës për ta vendosur në
ballkonin e shtëpisë së tij. Një polic rrugor e ka mbajtur me forcë
djalin, ndërsa një efektiv i rendit publik pas 2 minutash i vë prangat.


Por, polici nuk është mjaftuar me kaq, por siç duket edhe nga
pamjet e godet disa herë. Pamjet e filmuara nga persona të rastit janë
hedhur në You Tube, ku dëshmohet se djali i moshës rreth 15-16 vjeç, jo
vetëm dhunohet, por edhe arrestohet si një kriminel.

(e.m/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhunuan të miturin se vodhi flamurin, pezullohet polici Empty Re: Dhunuan të miturin se vodhi flamurin, pezullohet polici

Mesazh nga Xhan Tue 27 Nov 2012 - 5:18

e kam par kete video , me ka kujtuar vitet e 99-ta saddd
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi