Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Erdhi edhe embelsira....:) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Erdhi edhe embelsira....:) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdhi edhe embelsira....:)

+14
Arian 123
valtori
dajti modh
il conte
mister.albania
Neta E
Maksi
Xhan
Lazdrane
Ariel
Alberti
bekimi
WebMaster
Ailin
18 posters

Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Ailin Tue 18 Dec 2012 - 5:48

Pershendetje....shpresoj tja kaloj sa me bukur ne shoqerin tuaj..... i.l.u
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga WebMaster Tue 18 Dec 2012 - 5:55

Ailin mire se erdhe ne shoqerin ton te uroj argetim te kendshem Erdhi edhe embelsira....:) 3666372071


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga bekimi Tue 18 Dec 2012 - 6:53

Alin mir se erdhe ne mesin ton metvrtet na mungo embelsira hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Alberti Tue 18 Dec 2012 - 13:16

Pershendetje, mire se ke ardh.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Ariel Wed 19 Dec 2012 - 4:00

Mire se ke ardh Ailin.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Lazdrane Wed 19 Dec 2012 - 4:05

Alina mir se ke ardhe zemrushe ishalla edhe ti je Lazdrane si un keshtu juhjjjjj mpuqqqqqqq ty Ylle je e mir se ardhur ne mesin ton Dhurt


Edituar për herë të fundit nga Lazdrane në Wed 19 Dec 2012 - 4:08, edituar 1 herë gjithsej
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 4:07

Ailin te pershendes e te uroj mir se ardhje Dhurt
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 4:07

Ailin shkruajti:Pershendetje....shpresoj tja kaloj sa me bukur ne shoqerin tuaj..... [You must be registered and logged in to see this image.]
mire se erdhe histori e vjeter [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 6:06

Mire se erdhe mes nesh Ailini,uroj te kalosh s'a me mire ketu
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga mister.albania Wed 19 Dec 2012 - 6:46

Mire se ke ardh Ailin
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 7:41

FLM.....te gjithve... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga il conte Wed 19 Dec 2012 - 7:44

Pershendetje Ailin...mire se erdhe ... dhe qendrim te kendshem ....

Per cdo problem qe te kesh mund te na kontaktosh ne staffin..do jemi te disponueshem per cdo gje qe te kesh nevoje.... Erdhi edhe embelsira....:) 219302107
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga dajti modh Wed 19 Dec 2012 - 8:01

Ailin shkruajti:Pershendetje....shpresoj tja kaloj sa me bukur ne shoqerin tuaj..... i.l.u
mire se ke ardh
te provoj pak sa e embel je embelsire PUCC Puc Ballin
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 8:03

dajti modh shkruajti:
Ailin shkruajti:Pershendetje....shpresoj tja kaloj sa me bukur ne shoqerin tuaj..... [You must be registered and logged in to see this image.]
mire se ke ardh
te provoj pak sa e embel je embelsire [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
pse do jete me ndryshe embelsira ime ketej amore... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga dajti modh Wed 19 Dec 2012 - 8:04

Ailin shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Ailin shkruajti:Pershendetje....shpresoj tja kaloj sa me bukur ne shoqerin tuaj..... [You must be registered and logged in to see this image.]
mire se ke ardh
te provoj pak sa e embel je embelsire [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
pse do jete me ndryshe embelsira ime ketej amore... [You must be registered and logged in to see this image.]
pse mi kur te provova une ty :P
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 8:05

neser re me provove... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga dajti modh Wed 19 Dec 2012 - 8:06

e kush pret deri neser eeww
sbohet gje sonde ,, se eshte dhe pak si ftoht je farewww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 8:07

po re...eja te cepi forumit...e haro se atje takoheshim dikur [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga valtori Wed 19 Dec 2012 - 10:01

welcome alina ja klb ketu edhe cokollata shet il conti karamele_zana maksi
qumesht toni edhe lepirse une te jesh ne dijeni je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Arian 123 Wed 19 Dec 2012 - 10:20

Mire se erdhe Ailin,kalofsh mire me ne.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Darius Wed 19 Dec 2012 - 11:34
Mire se erdhe Tironse hhearts
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 11:35

mire se te gjeta.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Darius Wed 19 Dec 2012 - 11:37

Ailin shkruajti:mire se te gjeta.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Me ca erdhe mi se nuk the me tren :P


Edituar për herë të fundit nga Darius në Wed 19 Dec 2012 - 11:40, edituar 1 herë gjithsej
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 19 Dec 2012 - 11:37

Mire se erdhe
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 11:39

Darius shkruajti:
Ailin shkruajti:mire se te gjeta.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Me ca erdhe mi se nuk the me tren [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 11:40

Єямєℓiиdå shkruajti:Mire se erdhe
flm [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:11

klm

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 4:12

Embelsira uroj te kaloni bukur ketu Happy
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Ailin Sun 20 Jan 2013 - 10:50

Flm. Fioll PUCC
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdhi edhe embelsira....:) Empty Re: Erdhi edhe embelsira....:)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi