Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

+10
darvin
An0nim
Єямєℓiиdå
WebMaster
Princ
Dj Konti
EMI
Arian 123
il conte
Xhan
14 posters

Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 10:47

une per vete mbase nuk e kom pervuar asnje here edhe e urrej ate lidhje me nje te huaj .... po a ka me bukur edhe me mire se kur tingelleon fjala Shqip te DUA ...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga il conte Fri 21 Dec 2012 - 11:13

Perfekte mund te jete ,,,nese dashuria eshte reciproke...per mua nuk eshte problem ... e kam provuar ketu...ku ndodhem..dhe mund te them qe nuk ka asnje ndryshim...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 11:20

Dashuria nuk njeh komb.Fjala te dua ne te gjitha gjuhet tingllon bukur.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 49
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 11:32

il conte shkruajti:Perfekte mund te jete ,,,nese dashuria eshte reciproke...per mua nuk eshte problem ... e kam provuar ketu...ku ndodhem..dhe mund te them qe nuk ka asnje ndryshim...

Aldo nese ka qen perfect pse tasht nuk je me ne ate lidhje ? ...


Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 11:34

Perfekte mund te jet kur dy persona kuptohen, rrespektohen dhe duhen pa kushte me njeri -t jetrin... ska rendesi kombesia partnerit...mjafton te shikohen ne sy edhe e gjejne gjuhen e perbashket...ate te zemres.
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 11:34

Arian 123 shkruajti:Dashuria nuk njeh komb.Fjala te dua ne te gjitha gjuhet tingllon bukur.

Arian shum te rinje ju ka dashur te gjenje edhe nje dashuri ne kete mnyr , por te garantoj se shum pak kan perfunduar deri ne fund ,,, edhe ate nese ka ndodh te ket femij , por akoma nuk esht e sigurt se mund te kaloj ter jeten me nje te huaj ...

dashuri nuk i thohet per interes ,por vetem per qeshtje kohe ...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 11:38

Hahahahah, ke shume te drejte.Po keto edhe me njeri tjetrin keshtu jane.Ti i njeh keta.Simjet te duan ne mot jo..
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 49
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 11:41

Arian 123 shkruajti:Hahahahah, ke shume te drejte.Po keto edhe me njeri tjetrin keshtu jane.Ti i njeh keta.Simjet te duan ne mot jo..

e po ktu qenderon problemi ,ti po e din se poe dashuron ndoshta per gjith jeten , por gjithmon me ate frigen se keto keshtu jon ,,, kur tju nteket te thojn ec baju rrss hihihi hihihi

per ate sosht perfekt kjo dashuri ,se gjithmon duhesh mu nie 1 shakll me posht se ato e kom fjalen per juve mashkujt ,se femra qe njof une te rrethit tim nuk ka asnje , por nese i kam meshuar ne te zezen je farewww je farewww
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga il conte Fri 21 Dec 2012 - 11:41

Xhan shkruajti:
il conte shkruajti:Perfekte mund te jete ,,,nese dashuria eshte reciproke...per mua nuk eshte problem ... e kam provuar ketu...ku ndodhem..dhe mund te them qe nuk ka asnje ndryshim...

Aldo nese ka qen perfect pse tasht nuk je me ne ate lidhje ? ...



Xhan ...crendesi ka pse nuk jam akoma me te... dhe Ariani e tha shume mire ...dashuria nuk njeh komb ....
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 11:46

Xhan shkruajti:
Arian 123 shkruajti:Hahahahah, ke shume te drejte.Po keto edhe me njeri tjetrin keshtu jane.Ti i njeh keta.Simjet te duan ne mot jo..

e po ktu qenderon problemi ,ti po e din se poe dashuron ndoshta per gjith jeten , por gjithmon me ate frigen se keto keshtu jon ,,, kur tju nteket te thojn ec baju rrss hihihi hihihi

per ate sosht perfekt kjo dashuri ,se gjithmon duhesh mu nie 1 shakll me posht se ato e kom fjalen per juve mashkujt ,se femra qe njof une te rrethit tim nuk ka asnje , por nese i kam meshuar ne te zezen je farewww je farewww

Nuk te kam kuptuar si duhet ndoshta.Me siguri une nuk kam qene as nje here nje shkalle me poshte.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 49
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Dj Konti Fri 21 Dec 2012 - 11:49

Xhan shkruajti:une per vete mbase nuk e kom pervuar asnje here
[QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Dj Konti
Dj Konti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 57
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 12:08

Dj Konti shkruajti:
Xhan shkruajti:une per vete mbase nuk e kom pervuar asnje here
[QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]


plaq ti ho hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 12:19

Xhan ti e din te fjalen ne gjermani dashurou shpeshe fejou nga nje here dhe ..............................
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 49
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 6:56

60 %
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga WebMaster Sat 22 Dec 2012 - 6:58

Normale mundet te jete ashtu si mundet te jete me shqiptare ska ndryshime dashuria eshte e njejte varet gjithmon kujt ja jep edhe si i jep dashuri nuk besoj se ka ndryshime mjafton te duash
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 29 Dec 2012 - 12:04

Ndjenja nuk komandohet..lidhja eshte perfekte atehere kur ekziston ndjenja e sinqerte reciproke...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga An0nim Sat 29 Dec 2012 - 12:15

Cfaredo lloj kombesie qofte partnerja , sado e forte qofte dashuria , ju siguroj qe do vije nje dite ku mosperputhjet ne mentalitet , deshira , etj do sundojne shtepine.

Kjo qe thashe nuk eshte absolute por ama ka ndodhur ne shumicen e lidhjeve per te cilat kam degjuar.

Pershendetje dhe ishalla nuk na mbarohen vajzat shqiptar
e !
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty hi

Mesazh nga darvin Tue 5 Mar 2013 - 21:56

tema duhet te jet sa te prgjegjeshm duhet te jemi ne lidhje?

darvin
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2013
Mosha Mosha : 48

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Mar 2013 - 22:00

Tema eshte ne rregull Darvin thjesht duhet nje pergjigje

Secili e ka vet ne dore qe te bej nje lidhje te eci ska ndryshim te jet i huaj apo i vendit jemi ne qe e bejme lidje te eci ashtu si duam.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga LaDescarada Tue 5 Mar 2013 - 23:07

nuk mund te jete perfekte lidhja me dike qe eshte shqiptar e le ma me dike qe eshte i huaj....une nuk mendoj se lidhja me nje te huaj mund te je perfekte nqoft se po vetem ne fillim, por masnej ja nisin problemet dhe dallimet me te mdhaja qe na pengojn her do kur do..
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga seriozi Thu 7 Mar 2013 - 10:28

Xhan shkruajti:une per vete mbase nuk e kom pervuar asnje here edhe e urrej ate lidhje me nje te huaj .... po a ka me bukur edhe me mire se kur tingelleon fjala Shqip te DUA ...

paramendo tu i than buuri gruas dhe gruaja burrit te dua shqip .

Burii: oj fisnike te DUA

Gruaja: o ti njeri edhe une te DUA

juhjjjjj:D:juhjjjjj:D:D
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Sweetheart Sat 23 Mar 2013 - 16:45

E para punes "Perfektja" nuk ekziston ne njerez e as ne ndjenja e as ne asgje, dhe tjetra eshte qe mosmarreveshjet ndodhin ne cift pa marre parasysh se nga vine, qe kshu une personalisht besoj ne njeriun qe zgjedh per partner dhe s;me intereson aspak prejardhja, rendesi ka te kete vlera, te di te komunikoje dhe mbi te gjitha te quhet "Njeri", te tjerat arrihen me perkushtim...Kot nuk thone : "Dashuria eshte e verber dhe ne dashuri s'ka arsye"!! (Mendimi im)
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 104

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga WebMaster Sat 23 Mar 2013 - 21:44

Besoj qe nuk duhet te jete nje problem kjo eshte sikur te thuash se a do e maresh burrin myslyman apo katolik skan te bejne i huaj apo shqiptar nese te kap dashuria ska as se nga eshte sepse nese ka dashuri edhe rrespekt nuk besoj se do shoh se eshte i huaj edhe i huaji nuk din te doje
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 22:19

sma merr mendja se jan se nfund tfundit ka shum ndrsyhime qoft nkultur tradita apo zakone tndryshme nga tonnat

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa  mund  të  jetë    një lidhje  perfekte  me  një  të   huaj  ? Empty Re: Sa mund të jetë një lidhje perfekte me një të huaj ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi