Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E bukura,cfare eshte per ju.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E bukura,cfare eshte per ju.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E bukura,cfare eshte per ju..

+6
Daku
Princ
Ariel
Arian 123
Ailin
Darius
10 posters

Shko poshtë

E bukura,cfare eshte per ju.. Empty E bukura,cfare eshte per ju..

Mesazh nga Darius Fri 21 Dec 2012 - 10:57

Kur neve na pelqen nje cilesi tek nje person dhe na duket i bukur,kjo nuk do te thote se ai ose ajo eshte i e bukur plotesisht por ka nje bukuri fizike.Ne fakt bukuria eshte teresia e aftesive te njeriut qe na jep neve(te gjitheve) kenaqesi shqiperterore dhe intelektuale.Gjithashtu 3 tiparet dalluese te te bukures jane masa,drejtpeshimi dhe harmonia.Qe nje send apo dukuri te jet i e bukur duhet te permbushe disa tipare dhe jane te pafundme si per shembull une po them disa:E bukura eshte ajo qe
1-ka nje forme te persosur ne organizimin e saj
2-nxit imagjinaten
3-te frymeson
4-te jep kenaqesi intelektuale
5-shkakton nje emocion te vecante etj...
Tani cfare eshte per ju e bukura?
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E bukura,cfare eshte per ju.. Empty Re: E bukura,cfare eshte per ju..

Mesazh nga Ailin Fri 21 Dec 2012 - 11:05

Bukuria eshte dicka e kenaqeshme per syrin, thjesht per tu pare.Por nuk
eshte gjithcka qe mund te ket nje person, pasi bukuria vdes
shpejt...venitet me kohen, bukur eshte te trasmetosh bukurin qe ke
brenda vetes, dhe cdo njeri e ka nje te bukur brenda vetes, thjesht
duhet te di si ta trasmetoje...
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E bukura,cfare eshte per ju.. Empty Re: E bukura,cfare eshte per ju..

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 11:15


Nje femer eshte e bukur kur natyra e ka pajise me nje fytyre me geste feminore,sy te bukur te medhenj,balle te rrumbullaket te larte,mjeker te vogel dhe hunde te vogel,mendoj une.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E bukura,cfare eshte per ju.. Empty Re: E bukura,cfare eshte per ju..

Mesazh nga Ariel Sat 22 Dec 2012 - 9:01

Fjale e embel, xheste sensuale, buzeqeshje e cilter.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E bukura,cfare eshte per ju.. Empty Re: E bukura,cfare eshte per ju..

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 12:25

asgje per mua nuk eshte e bukur vetem e keqe
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E bukura,cfare eshte per ju.. Empty Re: E bukura,cfare eshte per ju..

Mesazh nga Daku Sat 22 Dec 2012 - 12:32

tani kjo do parre ne dy kendveshtire
e para dhe e dyta hahahhahahah portokalli

per mua e bukur eshte ,,,,

kush shikon dy pleq cift te kapur dore per dore
kur femija i buzeqesh prinderit dhe i shkelqejne syte
nje gol i barcelones
nje takim me nje ish nxenes se shkolles qe ke kohe pa u takuar

etj etj
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E bukura,cfare eshte per ju.. Empty Re: E bukura,cfare eshte per ju..

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 19:31

asgje vjen nje dit qe ajo bukuri kthehet ne nje hiq kalimi kohes ben qe gjerat e bukura apo njerezit e bukur sjan me tnjejt e cdo gje kthehet ne hiq

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E bukura,cfare eshte per ju.. Empty Re: E bukura,cfare eshte per ju..

Mesazh nga qershicka Fri 24 May 2013 - 12:20

E bukura per mua eshte dicka shume domethense , shpirti i njeriut...kur ai eshte i bukur e tere qenja e njeriut eshte e bukur!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E bukura,cfare eshte per ju.. Empty Re: E bukura,cfare eshte per ju..

Mesazh nga just talia Sat 25 May 2013 - 8:00

nuk eshte dicka qe domosdoshmerisht duhet ta kemi
just talia
just talia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E bukura,cfare eshte per ju.. Empty Re: E bukura,cfare eshte per ju..

Mesazh nga Tonii Sat 27 Jul 2013 - 9:34

... rivale e se shemtuares
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E bukura,cfare eshte per ju.. Empty Re: E bukura,cfare eshte per ju..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi