Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

+16
Arian 123
Intriganti
Anakonda
Bukurosh-Djal
Shkembi
An0nim
Єямєℓiиdå
valtori
T_o_n_i
Ariel
Akulli
Alberti
Neta E
WebMaster
Xhan
fioll
20 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Sat 29 Dec 2012 - 4:06

First topic message reminder :

Pikesepari ju pershendes te gjitheve. ehutuar
> Emri: Fiolla
> Mosha:22
> Ku jetoni: Në Shkup
> Qyteti origjines:Oher.... :P
Jam e ftuar në këtë forum prej një mikes time.
Interesat e mia janë të thjeshta, dua të jem edhe unë pjestare e këtij forumi, duke shfletuar, duke këmbyer njohuri, etj etj...

Shpresoj në mirëkuptimin tuaj, dhe, uroj të kalojmë këndshëm
Respektet e mia ... Fiolla PUCC i.l.u
Pasi qe regjistrohem ne fund te vitit ju Pershendes te gjithve ne ket forum dhe .....
[You must be registered and logged in to see this image.]
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga xhoni Sat 19 Oct 2013 - 7:17

fioll shkruajti: Xhoni Pershendetje Perqafffimeee
  pershendetje  fioll:LULE:
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga xhoni Sat 9 Nov 2013 - 11:17

pershendetje te gjithve
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga xhoni Sun 10 Nov 2013 - 23:59

pershendetje dhe njiher SHkupjanje
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga xhoni Tue 12 Nov 2013 - 1:27

pershendetje Fioll   [You must be registered and logged in to see this image.]
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Malsori Fri 22 Nov 2013 - 23:51

Pershendetje Shkupjane
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga xhoni Sun 24 Nov 2013 - 5:20

pershendetje te gjithve
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Tue 4 Mar 2014 - 11:00

[You must be registered and logged in to see this image.]


Flm nga te gjith ju Pershdnes shum gjithve jeni te mrekullueshem  girly04
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga bobi 10 Tue 4 Mar 2014 - 11:20

Tapalushe shkruajti:Ku je  ri ku je  ahahahaha Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee
Ketu qenka.

Vajze ma t'bukur s'me kan pa syte eeww 
C'mu bene keto vajzat e Ilirides ;) 

Zemra cope o bobo.

Fioll ku je? juhjjjjj


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga WebMaster Wed 5 Mar 2014 - 11:20

Hahahahaha bobo kujdes se mos na bie  dhe ti brenda hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga bobi 10 Wed 5 Mar 2014 - 11:22

Tapalushe shkruajti:Hahahahaha bobo kujdes se mos na bie  dhe ti brenda hahaha
Ku mi se e ke me djallezi ti  ;)  juhjjjjj 

Nuk dua te bie,por dua te mbytem atje ,,,,,,,brenda kizz  :P


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga WebMaster Wed 5 Mar 2014 - 11:30

Hahahahahahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Wed 24 Jun 2015 - 9:11

kissDo te mbys pra Bobo ahauaauhaua Klea lere se ka deshir djali juhjjjjj
Ju Pershendes Perqafffimeee Perqafffimeee
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Maksi Sun 28 Jun 2015 - 9:26

:P :P :P :P
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga bobi 10 Fri 24 Jul 2015 - 9:48

Shkupjane!
Dite te nxehta na kan pushtu Happy

Klea!

Do vish ??Fioll e bukur Fioll te pershendes.


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Shkembi Sun 20 Jan 2019 - 8:29

Përshëndetje Fiolla

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi