Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tentativë grabitjeje në Shkodër, dy të vrarë, një i plagosur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tentativë grabitjeje në Shkodër, dy të vrarë, një i plagosur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tentativë grabitjeje në Shkodër, dy të vrarë, një i plagosur

Shko poshtë

Tentativë grabitjeje në Shkodër, dy të vrarë, një i plagosur Empty Tentativë grabitjeje në Shkodër, dy të vrarë, një i plagosur

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 0:15

SHKODËR- Kur na ndajnë vetëm pak orë nga Viti i Ri 2013, një ngjarje e rëndë trondit qytetin e Shkodrës.

Të shtëna armësh janë regjistruar në fshatin Hot i Ri vetëm pak kilometra larg qytetit.

Dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër është plagosur. Raportohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00 të mëngjesit.

Sipas policisë, viktimat janë Zef Markaj dhe Ardian Kola, ndërsa është plagosur vëllai i Zefit, Gjon Markaj. Referuar të njëjtave burime, dy persona kanë hyrë në banesën e Zef Markajt, ku kanë tentuar të vjedhin mish, pak orë para ndërrimit të viteve, por janë pikasur nga i zoti i shtëpisë, i cili i ka ndjekur nga pas, kur ka mbetur i vrarë me armë zjarri.

Gjithcka është dëgjuar nga vëllai i viktimës, Gjon Markaj, i cili banonte vetëm pak metra më larg. Ky i fundit ka nisur të gjuajë me armë zjarri drejt dy hajdutëve, ku gjatë shkëmbimit të zjarrit ka mbetur i plagosur ndërsa është vrarë njëri nga autorët e ngjarjes, Ardian Kola. Ky i fundit sipas policisë, ka qënë një person me precedente penale, i arrestuar edhe më parë për një seri vjedhjesh në banesa. Policia është në kërkim të autorit të dytë të ngjarjes, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur për arsye hetimi.
(ma.ar/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi