Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

+9
Malsori
An0nim
Xhan
Ailin
Arian 123
fioll
Maksi
Єямєℓiиdå
WebMaster
13 posters

Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 0:22

Mos merrni per Gra Femra shqipetare se do tu nxihet Jeta.
Nuk jane per asgje. Ankohen vazhdimishte e parsye. Jane tradhetare, aspak te ndershme dhe zhulse. Krijojne probleme artificiale dhe kushtojne shume me teper nga cvlejene. Jane dembele dhe shume llafazane. Kerkojne shume dhe nuk japin asgje. Jane injorante dhe te shemtuare ne shpirte. Nuk dine te dashurojne e as te bejne sex. Nuk dine as te gatuajne e as te rrisin femije. Kane sherrin ne koke dhe te shpifin semundje. Nje Femer shqiptare ne krahe SOT eshte fatkeqesi e garantuar ne jete. Ruhuni!

Konsideroni femra Polake ose Suedeze. Kane personalitet te mrekullueshem dhe te zbukurojne jeten. Jane punetore dhe te dashura, te urta dhe te qeshura, te mencura dhe te ndershme, familjare dhe te edukuara. Jane amvisa shume te mira dhe rrisin femije te mrekullueshem. Te ofrojne nje jete me variacione dhe te gezueshme. Sjellin qetesi, hare dhe lumturi ne jeten tuaj.

Gruaja eshte faktor ne cilesine e jetes tuaj.
Nqs doni te jetoni mire, rrini large femrave shqipetareve, ne te kundert do ta shperdorini jeten tuaj.
Femra shqiptare nuk eshte "gervish per te fituar" por eshte "Mos e krruaj KOT".

Kete tem e mora nga Ballkaniweb rracizem i gjall them kete se ai qe e ka hapur kete tem nuk njeh gjinin femerore me duket shqipetare apo e huaj njesoj e kan te gjitha hahaha nese behet fjal per jeten them se jo te gjitha kan karakter varet gjithmon ke ke ne krah edhe si sillet mashkulli vepron femra .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 2 Jan 2013 - 0:44

Vallai paska qene budalle ai qe ka shkrujt, ose e ka shkrujt nga inati/mllefi se ndoshta ja ka fut naj shqiptare..Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! 3189159776..hallall ja boft zoti

Une njoh anglez, jo vetem nje por disa qe jane martuar me shqiptare dhe jane shume shume te lumtur dhe te kenaqur, po ashtu jane edhe shqiptaret.

Sipas ketij shkrimi femrat shqiptare qenka zhulse?..pa moral dhe dembele?....haha OMG

Sikur e pastrojme shpine ne shqiptaret, ske shpi te paster ne te gjithe boten. Sikur e mbajme veten ne, nuk shef femra tjera. Edhe moralin/respektin ndaj vetes e kemi, shume lirshem mund te them qe jemi te paret ne bote..edhe amvisa te mira jemi nuk na shan kush.

Tash normale qe jo te gjithe jemi kshu, ka nje numer te vogel qe ndoshta jane tamam sic thot ky shkrim...gruaja shqiptare duron dhune ndaj saj (normalisht nuk eshte e drejte nje gje e tille), per familjen e ka kujdesin ne maximum e jo si keto knej qe kur femije mbush 14vjec e qesin jashte, shpirte mira jane ne pergjithesi, buk e kryp e zemer te bardh thojshin dikur.

Ky tipi e ka shkrujt kete shkrim me qellim qe te behet e famshem e te flasim ne per teMos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! 1644352394, me duket paska qene dhe gay i shkreti me dy e me shume drrasa mangut....femra si ta trajtosh te trajton.

Martohuni o vellezer, se ka me ju ra mire me shqipen.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Maksi Wed 2 Jan 2013 - 0:48

un per vete do e marr kosovare
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga fioll Wed 2 Jan 2013 - 1:39hahahahahahahahhahahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...................ooooooooiiiiiiiiiiiiiiiiiioooooooooooooiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!?

Sidomos keto te lindurat nga 90-ta e ketej?! hihihi hihihi eeww
Keni me shku kamun o djem :P
Po ska me femrat Shqiptare bre Klea nga xhelozia flasin Happy
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Arian 123 Wed 2 Jan 2013 - 1:45

Kush e tha kete gje,qe po na lene pa Nuse.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Ailin Wed 2 Jan 2013 - 1:47

Qyqa kush ka qen ai i (mencem) qe ka then dicka te till...qe na marshin te keqen jarebi :P u
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Arian 123 Wed 2 Jan 2013 - 1:48

U pa puna une mbeta me shku me gjermane. :P
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 1:51

:P :P

u martu kush u martu paskim mbeten rrugve hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga An0nim Wed 2 Jan 2013 - 1:53

Femrat Shqiptare :
Kane personalitet te mrekullueshem dhe te zbukurojne jeten. Jane punetore dhe te dashura, te urta dhe te qeshura, te mencura dhe te ndershme, familjare dhe te edukuara. Jane amvisa shume te mira dhe rrisin femije te mrekullueshem. Te ofrojne nje jete me variacione dhe te gezueshme. Sjellin qetesi, hare dhe lumturi ne jeten tuaj.

Gruaja eshte faktor ne cilesine e jetes tuaj.
Nqs doni te jetoni mire, rrini afer femrave shqipetareve, ne te kundert do ta shperdorini jeten tu
aj.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Arian 123 Wed 2 Jan 2013 - 1:55

Ailin shkruajti:
Arian 123 shkruajti:U pa puna une mbeta me shku me gjermane. :P
Me mire shko me indiane hihihi

Jo, nuk jane shija ime,as magjypet nuk me pelqejne.Kam qef vec biondinat. hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 1:57

Network shkruajti:Femrat Shqiptare :
Kane personalitet te mrekullueshem dhe te zbukurojne jeten. Jane punetore dhe te dashura, te urta dhe te qeshura, te mencura dhe te ndershme, familjare dhe te edukuara. Jane amvisa shume te mira dhe rrisin femije te mrekullueshem. Te ofrojne nje jete me variacione dhe te gezueshme. Sjellin qetesi, hare dhe lumturi ne jeten tuaj.

Gruaja eshte faktor ne cilesine e jetes tuaj.
Nqs doni te jetoni mire, rrini afer femrave shqipetareve, ne te kundert do ta shperdorini jeten tu
aj.

te vlersoj shum ty ,komentet e tuja jan shum domethones , per vitet qe ke, nga ti mund te marin mesim edhe nje 50 vjeqar qe nuk din te jetoj jeten .... PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Ailin Wed 2 Jan 2013 - 1:59

Arian 123 shkruajti:
Ailin shkruajti:
Arian 123 shkruajti:U pa puna une mbeta me shku me gjermane. :P
Me mire shko me indiane hihihi

Jo, nuk jane shija ime,as magjypet nuk me pelqejne.Kam qef vec biondinat. hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi
Mos me thuaj. qe te ka shku mendja per qiqra hihihi hihihi
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 5:59

E keni bere temen chit chat te gjitha shkrimet do fshihen nga un nese keni gje per te diskutuar rreth temes ju lutem te diskutojme .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Malsori Wed 2 Jan 2013 - 6:07

Une kome per te diskutuar Klea po me duket shum absurde te thuhen gjithe keto per Gra shqipetare ,une e Konsideroj Gruan shipetare si nje Nene e mir ,si nje amvise e mir ,si nje punetore te mir une jetoj ne Gjermani dhe di qka do te thot te dashurohesh nje Gjermane eshte fatkeqesi te bish ne dashuri me nje huaj
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Ariel Wed 2 Jan 2013 - 7:05

U na morshin t'ligat kush paska shajt femrat shqiptare...
Do e ket shkrujt nonji qyqar qe i ka ra nonji shtrige per pjese...po se del njona sdo te thot se jane te gjitha ashtu...

Shkoni merrni per gra femrat e huaja...se e di si jua varin perparsen e puneve...e te beni dhe dadon dhe guzhinjerin dhe rrobalaresin...

Me femrat shqiptare ju shef zoti ri...familjare, bashkshorte te devotshme, punetore, nikoqire, amvisa, nena te mrekullueshme e te perkushtuara me shpirt, edukojne femijet per nje familje te bashkuar dhe te shendetshme, kane personalitet e karakter te forte, dine ti japin burrit vendin qe i takon ne familje dhe para shoqerise, gra te sakrifices, gra te forta...etj etj etj ca tju them me.

Te na vijne anash se ne mes ecim vete....

Jemi me te mirat e me te mirave.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Leo_uk Wed 2 Jan 2013 - 8:40

si jane bere sot njesoj jane si angleze,gjermane, amerikane apo shqiptare.. brezi i kaluar mbase ka qene me serioz dhe me fanatik ndersa sot brezi i ri i femrave shqiptare esht njesoj... femrat ne emigracion me vjen keqe ta them ne shumicen e rasteve jane shume mbrapa dhe jane me fanatike se ato ne shqiperi ... ne disa raste te tjera femra pa pike vlerash dhe meqe nuk dine dhe vine nga katundet jane si dhi malesh..

megjithate, mesa pashe ne shqiperi femra shqiptare eshte shume perpara mashkullit shqiptare.. meshkujt jane akoma si njerez te eger!
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Neta E Fri 4 Jan 2013 - 4:52

Maksi shkruajti:un per vete do e marr kosovare
Shume mire pra,ndoshta nganjehere ke veshtersi te kuptoheni,mbase dialeketet jane te ndryshme,jo te njejta
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Arian 123 Fri 4 Jan 2013 - 6:43

Ja shqipetare ja hiq fare.Me keto te huajat jemi ngi ne.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Xhan Fri 4 Jan 2013 - 6:46

hajt me det kuku per na ,,qe na ka dalen zoni izi hihihi e me kon na me u maruta th_gruebelgirl ncnccnnccnc qkas folin njerzit ,po qfar rreziku more jemi ne veq sa i kemi qelen syt , hala duhet me veten krejt shpien me shkue dikun ncncncncncnc eeeee eeeee
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Maksi Fri 4 Jan 2013 - 6:47

ja kosovare ja hic fare une
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Arian 123 Fri 4 Jan 2013 - 6:48

Mos u merzit gjilanase se jeni emancipu ju ma teper se gjermanet.hahahaha
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Xhan Fri 4 Jan 2013 - 6:48

Maksi shkruajti:ja kosovare ja hic fare une

brravo Maksi me rendesi shqiptare , por edhe me vjen mir qe po zgjedh nje kosovare Perqafffimeee
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Xhan Fri 4 Jan 2013 - 6:49

Arian 123 shkruajti:Mos u merzit gjilanase se jeni emancipu ju ma teper se gjermanet.hahahaha

po po ,veq hala po duhet me veten ku me shkue e me tregu ku po shkoj ...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Arian 123 Fri 4 Jan 2013 - 6:51

Ajo eshte thjesht vetem respekt mendoj une.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Xhan Fri 4 Jan 2013 - 6:53

e po kjo eshte kryesore ,se nje njeri qe akoma mundohet te kete respekt nuk mund te jet e rezikshme ...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 10:05

uaaaaaaaaaaaaaa jo mi klea sjemi kaq te kqija ne
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Arian 123 Fri 4 Jan 2013 - 10:07

Klea,me gjith respektin qe kam per ty mos na i shaj shqipetaret se i kemi sy rrushe.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Jan 2013 - 10:09

Ej lexoni ju?Nuk e ka thon Klea ket, e ka thon njoni nga BalkanWeb
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Jan 2013 - 10:10

Hahaha i ka sha dikush tjeter lexoje ku e kam morr temen hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 10:10

eeeee eeeee
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Arian 123 Fri 4 Jan 2013 - 10:12

Per nje shqipetare 300 gjermane i kisha dhene. hihihi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Jan 2013 - 10:19

Femra shqiptare ka lindur burrneshe edhe burrnesh mbet gjithmon edhe pse mashkulli shqiptare edhe jo te gjith ne nje thes po shumica nuk din ti trajtojne femrat shqiptare sepse nganjehere behen si kafsha edhe nuk dua te din e them me plot gojen ska si femrat shqiptare ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Ariel Sat 5 Jan 2013 - 12:37

Do isha kurioze kush e ka hap kte teme ke BW
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik! Empty Re: Mos u Martoni me Femra Shqipetare. Rrezik!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi