Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

+5
Єямєℓiиdå
Xhan
Ailin
Arian 123
WebMaster
9 posters

Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 0:53

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte

Si e kuptoni këtë shprehje që pak a shume te gjitheve na rastis ta
perdorim ne bisedat e perditshme?

A ka te beje kjo me faktin e te qenit i ndergjegjshem për situatat ?

A heshtim kur duhet te flasim e flasim kur duhet te heshtim?

Temat jo chit chat ju lutem .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Re: Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga Arian 123 Wed 2 Jan 2013 - 1:47

Sipas meje e ka kuptimin qe:Mund te jeshe si te duash por me te tjeret te jeshe i sinqerte dhe i drejte.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Re: Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga Ailin Wed 2 Jan 2013 - 1:50

Dmth..pi ishe i shtrember ste beson kush hihihi
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Re: Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 1:52

sa po pij kafen e mengjesit , drejt tju them eeww
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Re: Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga Arian 123 Wed 2 Jan 2013 - 1:52

Di si ashtu vec te tjeret ti mesosh drejt.,Vete ji si te duash. hihihi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Re: Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga Arian 123 Wed 2 Jan 2013 - 1:53

Xhan shkruajti:sa po pij kafen e mengjesit , drejt tju them eeww

Ai nje kafe.............une kam pi nje liter deri me tani me thene te drejten.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Re: Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 2 Jan 2013 - 10:46

Te jesh i/e sinqerte, ti thuash gjerat troc.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Re: Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga An0nim Wed 2 Jan 2013 - 10:50

Te rrime shtrember e te flasim drejte...
Sado kuq e zi dhe mbingarkuar ne ngjyra eshte bere Tirana apo Shqiperia...
Sado qe e urrejme qeverine apo politiken edhe pse me ate merremi gjithe diten...
Sado qe sjemi dakort me Shqiponjen ne flamur...
Sado qe jemi lodhur per te bindur njerezit se ku duhet te jemi neser... Ne Vlore apo Tirane... Durojme dhe nja dy dite.
Le te festojme kete dite dhe te qendrojme te bashkuar sepse ne fund te dites eshte me vertet nje feste qe na perket dhe simbolizon vetem ne... Shqiptareve.
Ky eshte shteti jone me te metat dhe te mirat e ti
j.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Re: Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga Ariel Wed 2 Jan 2013 - 22:40

Do te thote ta shohesh te miren dhe brenda te keqes...ajo qe eshte ...eshte.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Re: Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga Maksi Wed 2 Jan 2013 - 23:37

nuk rendesi pozicioni qe marrim kur flasim por ate qe do flasim ta theme te vertete
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Re: Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga Besa Thu 3 Jan 2013 - 1:12

Sado qe te jete e dhimbeshme ajo e vertet duhet t'a pranojme, kete kuptim ka kjo shprehje,kuptohet sipas mendimit tim...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Re: Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Jan 2013 - 1:13

Sot duhet te kuptojme qe te flasesh drejt sta beson njeri qe po flet drejt te flasim shtrember ta besojne me teper se e drejta atehere sa mundet te jet e drejte te flasesh me ate qe ste kupton apo ste beson sado te jesh i drejte do te bejne te shtrember .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte! Empty Re: Te Rrime Shtrember e te Flasim Drejte!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi