Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një reklamë TV me mesazhin më domethënës që është dhënë ndonjëherë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një reklamë TV me mesazhin më domethënës që është dhënë ndonjëherë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një reklamë TV me mesazhin më domethënës që është dhënë ndonjëherë

2 posters

Shko poshtë

Një reklamë TV me mesazhin më domethënës që është dhënë ndonjëherë  Empty Një reklamë TV me mesazhin më domethënës që është dhënë ndonjëherë

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 7 Apr 2012 - 8:32

Një reklamë TV me mesazhin më domethënës që është dhënë ndonjëherë  Qeni-besnik-noaPamjet që do të shijoni në videon e mëposhtme, me siguri që do t’ju prekin, por edhe do t’ju vënë në mendime.

Qëllimi i publikimit të këtij spoti publicitar, nënvizon noa.al, sigurisht nuk është të promovohet kompania që e ka realizuar atë, por mesazhi domethënës që jep.

Ky spot tregon anën e vërtetë njerëzore dhe atë të kafshëve dhe në rastin konkret, të qenit, që njihet si më besniku i kafshëve ndaj njeriut.

Sepse mesa duket njeriu mund ta zëvendësojë kafshën e tij të shtëpisë, duke marrë një tjetër, por kafshët, e sidomos qeni, janë kaq besnikë dhe bëjnë gjithçka që të na gjejnë.

Por çfarë ndodh kur na gjejnë? Ndiqni videon:http://noa.al/news/artikull.php?id=171289
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një reklamë TV me mesazhin më domethënës që është dhënë ndonjëherë  Empty Re: Një reklamë TV me mesazhin më domethënës që është dhënë ndonjëherë

Mesazh nga Anakonda Sat 7 Apr 2012 - 19:29

Qenka me te vertet nje mesazh domethenes.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi