Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ej ti...!!!! - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ej ti...!!!! - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ej ti...!!!!

+13
Arian 123
fioll
Anakonda
Єямєℓiиdå
kasperi
T_o_n_i
Alberti
Leo_uk
Xhan
LaDescarada
Neta E
Malsori
Esba
17 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 10:06

First topic message reminder :

Ej TI Po te drejtohem keshtu , pasi kurre nuk te njoha vertete... Ndryshe te dija , ndryshe silleshe , ndryshe dole! Do doja te te shprehja keqardhjen time per ate qe je. Per ate qe pretendon te behesh dhe me imponim kerkon nje gje te tille.As une nuk jom ajo qe isha , deshe s'deshe me ndyshove...!! Me bere me te forte. Te dij te dalloj te bardhen nga e zeza , detajin qe ben diferencen , te ardhmen nga e kaluara. Nuk jom me ajo qe qante dhe per fjalen me te vogel , qe ndihej keq per veprimin me banal. Tani asgje s'me bon me pershtypje, as kur te shoh duke qeshur , as ne krahet e dikujt tjeter. Diku gabova dhe Une dikur , kur te thashe ishe me i miri... Gabova dhe kur pretendoja qe nuk do mund te te harroja kurre. Ne fakt ishte me e lehte sec Une e mendoja... Mjaftuan thjesht ca te pathena qe si dija , ca veprime qe perdja e afeksionit s'me lejoi ti shihja kurre. Tani jam komplet ndryshe... E ndjej veten me te sigurte, me te forte, me perpara... E ndjej veten me mire!! Dhe e gjitha kjo fale teje dhe pafytyrsise tende!! Po ti, do t'me flasesh per veten, po...do thuash ato te perhershmet...qe ti je unike, qe ti je e pazevendesueshme, qe ti je e pa arritshme... Gabohesh zemer, si Ty ka plot... ! Ti zevendesohesh se nuk di te kesh prezence... Ti arrihesh, nuk di te jesh larg se s'te lejne te tjera mendje... Ti zemer rrethohesh nga njerez, si vetja jote... Ti operon nga mendja e tyre... Ti, kurre nuk do jesh "Vetja Jote", te tjera kembe do te te mbajne gjithmone...!!
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Sat 5 Jan 2013 - 12:13

Te falenderoj qe me Lendove
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Arian 123 Sat 5 Jan 2013 - 12:16

Ej ti natene mire..
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Ailin Sat 5 Jan 2013 - 12:17

Ej ti...do rrish urte... eeww
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Xhan Sat 5 Jan 2013 - 12:17

gjum te omel ...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Arian 123 Sat 5 Jan 2013 - 12:18

Ailin shkruajti:Ej ti...do rrish urte... eeww

Ej ti perse po bertete?
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Sat 5 Jan 2013 - 12:28

Tere jeta te shkoj duke shikuar jeten e te tjerve
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga kasperi Fri 18 Jan 2013 - 10:35

Ej ti,pse ke rene ne gjume kaq heret [You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Sat 19 Jan 2013 - 0:33

Ej t'i ku je tani.?
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Sat 19 Jan 2013 - 5:44

ej ti...... ja ku jam
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Sat 19 Jan 2013 - 6:01

Ej t'i me behet qefi qe je ketu mes nesh
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Arian 123 Sat 19 Jan 2013 - 6:09

Hej ti si rralle po dukesh knejna.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Sat 19 Jan 2013 - 6:19

Ej t'i t'kam shkruar dje ne fb,por ishte dikush tjeter qe me shkruante
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Arian 123 Sat 19 Jan 2013 - 6:26

Hej ti bota rrokulliset..............
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Sat 19 Jan 2013 - 6:36

E kuptova shume mire,nuk genjehem edhe aq Leht
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Jan 2013 - 6:52

Ej ti..kurr mos thuaj kurre
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga kasperi Sat 19 Jan 2013 - 11:01

Ej ti [You must be registered and logged in to see this image.]hape deren Kaspo eshte.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga leta Sat 19 Jan 2013 - 11:05

Ej ti sa eshte ora
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga kasperi Sat 19 Jan 2013 - 11:07

Ej ti nuk e shikoi oren sote do rrime deri ne mengjese.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:34

KALOFSH SA ME BUKUR SOT

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 3 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi