Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye?

+3
Ariel
Klio
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? Empty Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye?

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Jan 2013 - 6:05

Te dashur miq,
Po hap kete teme sepse nuk arrita kurre ta kuptoj pse disa njerez me te cilet keni shoqeri te sinqert te kuptoj tjeter per tjeter edhe te shprehet ne menyre me banale qe ekziston mundohet te shperblej me fjalen kam rrespekt per ty po ma ke prishur edhe nuk kuptoj ku edhe pse ..

Qe te jete me e drejte ne kete teme duhet te shpreheni pse sillemi mire me te gjithe edhe pse nganjehere nuk kuptojme njeri tjetrin .po duhet te kuptojme vetem veten tone .
Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? 30l12rc Pytje & Përgjigje Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? Empty Re: Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye?

Mesazh nga Klio Sun 6 Jan 2013 - 6:10

Kjo ka te beje me nivelin kulturor te njeriut dhe sa egoist eshte ....
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? Empty Re: Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye?

Mesazh nga Ariel Sun 6 Jan 2013 - 20:28

Per personat qe largohen prej meje pa arsye mendoj qe jane injorante, frikacake, ziliqare, ambicioze....udha e mbare i qofte kur ska guxim per sqarime dhe sinqeritet.


Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? Empty Re: Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 8 Jan 2013 - 2:32

Rruga mbare ju koft,
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? Empty Re: Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye?

Mesazh nga Golden Sun 21 Apr 2013 - 10:37

x [sorry, i njejti postim dy here]


Edituar për herë të fundit nga Golden në Mon 22 Apr 2013 - 1:01, edituar 1 herë gjithsej

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 30

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? Empty Re: Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye?

Mesazh nga Golden Sun 21 Apr 2013 - 10:37

Cdo gje ndodh per nje arsye! Arsyen, e kupton vet ti pas largimit te tyre. (;

Arsye mund te jet kjo qe nuk ka me interes nga ti, te ka marr ate qe ka dashur ose e sheh qe nuk ka ndonje fitim nga ti dhe ik. Thjesht ata qe ikin, nuk te kan dashur kurre, kan qendruar me ty per interes.

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 30

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? Empty Re: Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye?

Mesazh nga An0nim Mon 22 Apr 2013 - 0:37

Nje person qe te ka dashur nuk largohet kurr ...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? Empty Re: Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye?

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 23:17

egoistet sillen ne ate menyre

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye? Empty Re: Ç'fare mendoni per personat qe largohen nga ju pa arsye?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi