Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klonimi, sfida e re e njerezimit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klonimi, sfida e re e njerezimit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klonimi, sfida e re e njerezimit

3 posters

Shko poshtë

Klonimi, sfida e re e njerezimit Empty Klonimi, sfida e re e njerezimit

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Jan 2013 - 9:52

Pas klonimit te suksesshem te nje dele per here te pare ne Angli, pas nje klonimi te suksesshem te nje mushke ne SHBA, sot eshte bere e ditur se nje shkencetar italian ka bere te mundur klonimin e suksesshem te nje kali. Shkencetaret ne fushen bio-gjenetike nuk e fshehin entuziazmin e ketyre zhvillimeve te reja fushen kerkimore shkencore mbi klonimin. Mirepo kjo ka ndezuar debate dhe shqetesime ne rradhet e njerezve:

A mendoni se klonimi eshte dicka pozitive?
A mendoni se edhe njerezit duhet te klonohen?
Si po e ndryshon klonimi jeten e gjallesave te gjalla mbi toke?

Burimi i Temes Forumi Shqiptar
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Klonimi, sfida e re e njerezimit Empty Re: Klonimi, sfida e re e njerezimit

Mesazh nga Arian 123 Sun 6 Jan 2013 - 10:27

Klonimi eshte gje e mire ne se nuk shperdorohet,eshte mire te jete nje oficine ku prodhohen organe njerzish,ata qe kan nevoje per organe tlansplacioni do te ishin shume te lumtur.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Klonimi, sfida e re e njerezimit Empty Re: Klonimi, sfida e re e njerezimit

Mesazh nga Ariel Sun 6 Jan 2013 - 20:29

Jam total kundra...mos o zot te shof veten time perball...vdessss hihihi
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Klonimi, sfida e re e njerezimit Empty Re: Klonimi, sfida e re e njerezimit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi