Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E verteta, absolute apo relative! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E verteta, absolute apo relative! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E verteta, absolute apo relative!

Shko poshtë

E verteta, absolute apo relative! Empty E verteta, absolute apo relative!

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Jan 2013 - 7:52

Ne kete teme dua te diskutojme mbi te verteten, mbi baza filozofike dhe sociale.

Deshiroj qe diskutimi te perfshije keto pika:

1. A eshte e verteta absolute apo relative.
2. A egziston e mira dhe e keqja ne terma absolute, apo relative (varet nga kendveshtrimi i individit).
3. Pasojat (pozitive/negative) te adoptimit te njeres apo tjetres pozite.

Sillni shembuj per te mbrojtur mendimin tuaj.

Bisedim te mbare.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi