Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

+2
Neta E
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? Empty A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Jan 2013 - 7:59

1.Ai ce ka luajtur gjithnje me ndjenjat e femrave
2.Ai ce ka nderruar femrat me shpesh se rrobat
3.Ai ce ne zemren e tij ka vetem tradheti
A meriton te gjej bashkshorten e jetes ????
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? Empty Re: A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

Mesazh nga Neta E Tue 8 Jan 2013 - 8:31

Po moj meritojn sigurisht,edhe pse tradhtojn ata prap se prap dashurojn me shpirt
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? Empty Re: A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 15 Jan 2013 - 10:33

Ai qe ka luajtur gjtihmone me femrat, patjeter do te vije nje kohe qe njera te ja bej 8me2......
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? Empty Re: A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

Mesazh nga Arian 123 Tue 15 Jan 2013 - 10:42

Cdo tenxhere e gjen me ne fund kapakuan e saje.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? Empty Re: A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

Mesazh nga LaDescarada Wed 16 Jan 2013 - 9:39

jooooo, tanat ne kete jete kthehen....
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? Empty Re: A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

Mesazh nga Arian 123 Wed 16 Jan 2013 - 9:58

Nje fjale e urte gjermane thot : ka edhe nje shance te dyte.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? Empty Re: A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

Mesazh nga LaDescarada Wed 16 Jan 2013 - 10:01

e qysh thojm shqiptart: ujku qimen e ndrron kurse zanatin se harron!
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? Empty Re: A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

Mesazh nga Arian 123 Wed 16 Jan 2013 - 10:02

Nuk jemi ne shqiperi ketu.cdo njeri e ka edhe nje shance te dyte.hahahah
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? Empty Re: A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

Mesazh nga LaDescarada Wed 16 Jan 2013 - 10:12

po dikush se meriton shancen e dyt....nejse moti i ka kalu ajo shansa e dyt keti avanturisti ahah :p
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? Empty Re: A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

Mesazh nga Arian 123 Wed 16 Jan 2013 - 10:33

LaDescarada shkruajti:po dikush se meriton shancen e dyt....nejse moti i ka kalu ajo shansa e dyt keti avanturisti ahah :p

Cfar do te thote avanturiste per ju?Njeri qe ka pas shume femra.Gjermanet thone dashurou shpeshe,fejohu nga nje here e mos u marto kurre. hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? Empty Re: A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:27

SMA MERR MENDJA POR THOT NJE SHPREHJE QE DJEMT SHUM GOCA NGACMOJN PO AMA KUR BIEN NGJUM PER ATE QE DUN ENDERROJN...E NDOSHTA MENDOJN BOTA ESHT ME RROTA JETES NUK I DIHET

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ??? Empty Re: A meriton 1.aventurist dashuri te vertet ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi