Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Temë njishash - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Temë njishash - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Temë njishash

+5
Neta E
Alberti
Ariel
An0nim
WebMaster
9 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Temë njishash - Faqe 2 Empty Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 11:00

First topic message reminder :

Kjo eshte teme vetem per fituesat si puna ime dhe jo juve humbsave.

Te kjo tem nuk ka gjendje depresive mendore. Jo, kjo teme eshte e mbushur plot me optimizem dhe gjalleri.

Muzika ka plas rondshem, kemi dal gjys lakuriq dhe po pijme nji Martini ne akull.

Nqs nuk jeni humbsa, hyni ketu dhe shijojeni momentin.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Temë njishash - Faqe 2 Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Ariel Fri 11 Jan 2013 - 9:54

Qyyyyyqa....ene beshtyma i ka perqindje florini hahahahahaha maske fytyre hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash - Faqe 2 Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Jan 2013 - 9:58

Thash ta merrja i her ne klub nate ate nonen meqe jam kshu njish, por kisha frik se mos me kapnin gazetat Shqiptare dhe me nxirrnin ne faqe te pare. Sepse un i ruhem shume opinionit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash - Faqe 2 Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Ariel Fri 11 Jan 2013 - 10:03

Po po mire e bo....se gati i ke hihihi

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash - Faqe 2 Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Oni Fri 15 Mar 2013 - 13:14

Une kam shume sens humori. Madje dhe veten e bej per te qeshur.
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash - Faqe 2 Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:33

mfal qe ta them po mduket tema ma kot ngjith forumin

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash - Faqe 2 Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 20:40

jalla me lek apo lek hyht ktu, se ka marr nona pensjoni hala vallai

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash - Faqe 2 Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi