Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pyetje & Përgjigjje rreth Kimise? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Pyetje & Përgjigjje rreth Kimise?

Shko poshtë

Pyetje & Përgjigjje rreth Kimise? Empty Pyetje & Përgjigjje rreth Kimise?

Mesazh nga Alberti prej Wed 9 Jan 2013 - 1:02

Këtu mund të beni pytje rreth Kimise, dhe të përgjigjëni në pytjet që bëhën nga anëtarët.

Nje pytje nga unë:
Cka jane hidrokarburet?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi