Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

4 posters

Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Nov 2009 - 1:50

1.Vendi ku pritet autobusi?
.....
2.Pjese e teatrit?
.....
3.Show Televeziv apo...
.....
4.Ai qe mirret me sport?
.....
5.Karlos...
......
6.Shtepia e lepurit eshte....
.......
7.Fituesja e cmimit best song ne top fest?
.....
8.Pjese e nje dite eshte ora,minuti dhe...
.....
Jepeni pegjigjjet gjeni cka eshte ajo qe kan te perbashket?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Erika Wed 9 Dec 2009 - 2:48

kankane te perbashket pikeppyetjen hihihi
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Dec 2009 - 2:49

jo erika se gjete me vjen keq
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Erika Wed 9 Dec 2009 - 2:53

po h pra me trego
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Dec 2009 - 2:54

jo de se shum afer je,kerkoe e pak Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Icon_wink
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Erika Wed 9 Dec 2009 - 2:57

pergjigjen me pike
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Dec 2009 - 3:11

joooooooooooo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Erika Wed 9 Dec 2009 - 3:15

tre pikat
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Dec 2009 - 3:39

nuk ka
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 29 Oct 2011 - 1:31

Kjo teme kalon tek kategoria e Lojrave dhe Kuizeve...

Ju faleminderit...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Ariel Sun 30 Oct 2011 - 8:40

Te perbashket kane shkronjen S...se te gjitha pergjigjet fillojne me S


Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Ariel Sun 30 Oct 2011 - 8:47

Vizitor shkruajti:1.Vendi ku pritet autobusi?
.....
2.Pjese e teatrit?
.....
3.Show Televeziv apo...
.....
4.Ai qe mirret me sport?
.....
5.Karlos...
......
6.Shtepia e lepurit eshte....
.......
7.Fituesja e cmimit best song ne top fest?
.....
8.Pjese e nje dite eshte ora,minuti dhe...
.....
Jepeni pegjigjjet gjeni cka eshte ajo qe kan te perbashket?

Stacion
Skene
Stacion televiziv ose shfaqje televizive
Sportist
Santana
Strofkulla
Sekond


Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 8:39

E vertete sepse fillon me shkronjen s,dhe jane pyetje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........ Empty Re: Keto pyetje kan dicka te perbashket ne pergjigjje cka eshte ajo........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi