Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Besimi fetar ndienje apo dije. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Besimi fetar ndienje apo dije. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Besimi fetar ndienje apo dije.

2 posters

Shko poshtë

Besimi fetar ndienje apo dije. Empty Besimi fetar ndienje apo dije.

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Jan 2013 - 2:49

Kur njerezit filluan te pranojne besimin,nuk dinin as te lexonin e as te shkruanin. Ju si mendoni...


Ju lutem temen mos e beni lemsh sidomos mos e perdorni per chit chate.
Besimi fetar ndienje apo dije. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Besimi fetar ndienje apo dije. 30l12rc Pytje & Përgjigje Besimi fetar ndienje apo dije. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besimi fetar ndienje apo dije. Empty Re: Besimi fetar ndienje apo dije.

Mesazh nga Erion N Thu 10 Jan 2013 - 3:25

per mua besimi nuk ka qene dije po dhe ndjenje smund te them..me shume ka qene dicka qe njerzit donin te perdornin per te nxjerre veten e tyra nga kaosi dhe pa dituria ..me vone kur shkenca perparoi atehere besimi nuk ishte aq i domosdosesh per njerzimin.. sipas mendimit tim
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi