Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C'fare ju ben te prekeni lehte ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C'fare ju ben te prekeni lehte ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C'fare ju ben te prekeni lehte ?

5 posters

Shko poshtë

C'fare ju ben te prekeni lehte ? Empty C'fare ju ben te prekeni lehte ?

Mesazh nga An0nim Fri 11 Jan 2013 - 4:15

Bashkebisedim te kendshem ...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare ju ben te prekeni lehte ? Empty Re: C'fare ju ben te prekeni lehte ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 24 Jan 2013 - 11:55

Jam natyre e ndjeshme, dmth qaj per me te voglen gje..keshtu qe me prekin shume gjera apo edhe fjale..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare ju ben te prekeni lehte ? Empty Re: C'fare ju ben te prekeni lehte ?

Mesazh nga Arabela Fri 25 Jan 2013 - 1:57

goditjet nga njerezit qe dua,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare ju ben te prekeni lehte ? Empty Re: C'fare ju ben te prekeni lehte ?

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 23:13

per nje fjal te leht eh sa her kam qa un nheshtje kur ktu nforum mu benin tgjith kundra qaj per hiqgje ntshumten e rasteve

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare ju ben te prekeni lehte ? Empty Re: C'fare ju ben te prekeni lehte ?

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 5:25

Burrelsja shkruajti:per nje fjal te leht eh sa her kam qa un nheshtje kur ktu nforum mu benin tgjith kundra qaj per hiqgje ntshumten e rasteve

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'fare ju ben te prekeni lehte ? Empty Re: C'fare ju ben te prekeni lehte ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi