Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore?

3 posters

Shko poshtë

Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore? Empty Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore?

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 1:22

Cilat jane aresyet qe shumica e njerezve respektojne rregullat ?E bejne kete per te minimizuar kostot dhe demet qe shkelja e tyre do te sillte apo sepse e kane te rrenjosur ne karakter miresine dhe drejtesine?
Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore? 30l12rc Pytje & Përgjigje Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore? Empty Re: Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore?

Mesazh nga Ariel Mon 14 Jan 2013 - 6:19

Sepse kemi ndergjegje.


Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore? 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore? Empty Re: Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 18 Jan 2013 - 23:27

Kemi marre edukaten e duhur, gjithashtu edhe si thot moma, ndergjegja luan rol, ai qe kaSi mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore? 3189159776
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore? Empty Re: Si mendoni pse njerezit respektojne rregullat dhe moralin shoqerore?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi