Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja???

3 posters

Shko poshtë

Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja??? Empty Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja???

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 1:23

Shpesh ,mundohemi ti qendrojme besnik vetvetes por jane te shumta rastet kur ne tradhetojme vetveten sic nuk do te deshironim???Cilat jane shkaqet qe na pengojne te jemi vetvetja??Diskutim i hapur
Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja??? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja??? 30l12rc Pytje & Përgjigje Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja??? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja??? Empty Re: Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja???

Mesazh nga Ariel Mon 14 Jan 2013 - 6:17

Per zotin deri tani skam dale asnjehere nga vetja...ska shkak qe e ben kete...sepse as nuk mund fe shtirem, as nuk mund te shkel mbi parimet e mia.
Une jam kjo qe jam ne cdo ambjent e ne cdo situate.


Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja??? 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja??? Empty Re: Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja???

Mesazh nga Esba Mon 14 Jan 2013 - 6:29

per te qen vetja eshte shum veshtir por per te dal jashta parimeve te veta cdo person eshte shum kollaj dhe ka shum menyra si p.sh xhelozia dhe ambicia e modhe
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja??? Empty Re: Cilat jene shkaqet qe te pengojne te jesh vetvetja???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi