Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij?????

4 posters

Shko poshtë

A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? Empty A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij?????

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 1:26

Njerin ta keqperdore ndersa te tjeret ti mbeshtese ne cdo gje???
A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? 30l12rc Pytje & Përgjigje A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? Empty Re: A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij?????

Mesazh nga Esba Mon 14 Jan 2013 - 2:49

jo per mendimin tim nuk eshte e drejt nja prind te bej diferencen ne mes femijve
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? Empty Re: A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij?????

Mesazh nga Besa Wed 23 Jan 2013 - 6:50

Nuk me merr mendja se ndonje prind bene diferencime, sepse gishtat e doret te gjitha jane njesoj nese e pret secili do te kete dhimbjen e njejte, ndoshta do te thoja per dike mund te kete me shume dashuri mvaret nga rrethanat te cilet i krijojne femijet ( dikush mund te jete me i lazdruar )...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? Empty Re: A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij?????

Mesazh nga WebMaster Wed 23 Jan 2013 - 7:06

Nuk eshte e drejte po ja qe kjo gje ndodh ne familje kam pare shum nena te bejne dallime ndaj femis edhe nuk eshte e drejte ,femit duhet te jen barabart
A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? 30l12rc Pytje & Përgjigje A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? Empty Re: A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij?????

Mesazh nga Arabela Wed 23 Jan 2013 - 7:08

ska se si te jete e drejte,,,,nuk e imagjinoj se si mund et dallohen femijet se une zogjt e mi nuk i dalloj,,,sbehet llaf,, A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? 3666372071
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij????? Empty Re: A eshte e drejte per nje prind qe te diferencoje femijet e tij?????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi