Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

+7
Arabela
Єямєℓiиdå
Daku
Leo_uk
Ariel
Arian 123
WebMaster
11 posters

Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 7:17

Shume prej meshkujve edhe pse urrejne homoseksualet puthjet mes femrave i pelqejne .
Un nuk futem ne kete kadegori sme pelqejne fare eshte asurde nje gje e tille... Puthja midis femrave duket si dicka e pafajshme ndaj mashkullit , ndoshta ngaqe femra eshte me delikate me e embel, ju duket gati si dicka natyrore.

Si e mendoni ju?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Arian 123 Mon 14 Jan 2013 - 7:19

Kur puthen dy femra po aq keq sa dy meshkuj.Edhe pse jam tolerant.....natyra ka ligjet e veta femra me burre e burri me femer.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Ariel Mon 14 Jan 2013 - 7:21

E ke fjalen per puthjen ne buze.....e neveritshme.. [neveri] [neveri]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Arian 123 Mon 14 Jan 2013 - 7:28

.................... e neveritshme Ariel.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 7:31

Jasht mase ketu ne itali ka qen nje greve Dje per homoseksualitetin ku edhe dy femra Lezbike jan zhveshur kur Papa po thonte meshen e se djeles Turp me verte njerezit skan pudore me valli po ikin kundra natyres .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Ariel Mon 14 Jan 2013 - 7:33

I pashe ke lajmet mi...lan kokrren e namit...po dhe ato policet femra ti kishin terheq zvarre aty....specie e felliqur per zotin se kshu esht per ti qujt.
E urrej kete kategori...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Arian 123 Mon 14 Jan 2013 - 7:35

Ne ne Gjermani ministrin e jashtem e kemi homo,Drejtorin e qytetit te Berlinit Homo e shume te tjere.Me keq nuk ka ku shkon.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Ariel Mon 14 Jan 2013 - 7:38

E zezaaa...ju paskaa zoti.
Ca zoti...shejtoni thuj se pjellat e shejtonit jane.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Arian 123 Mon 14 Jan 2013 - 7:42

Hahahaha.Qe te dy keta persona jan me te vertet burra te pashem.Biles Ministri i jashtem G.Westerwele u zgjodh Mister Kollare vjet.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Leo_uk Mon 14 Jan 2013 - 8:19

po mire normale qe shume femra do ti perbuzin puthjet mes femrave, ashtu si edhe meshkujt ndaj meshkujve..

Por, te them te verteten nje mashkull do genjente nese nuk do te terhiqej nga puthja e dy femrave seksi.. Femra eshte e bukur, ka seksualitet, te terheq ,te ben per vete.. Nuk eshte as skandal dhe as art, thjesht seksualitet.

(varet tani se cfare femrash puthen se kam njof lesbike qe ishin sikur i kishe nxjerr nga puceta e e lagjes.. vinin era 1 km larg!) ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Ariel Mon 14 Jan 2013 - 8:56

E shef qe dole ke llafi jon...ashtu jan si te dalme prej pusete. [neveri]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Daku Mon 14 Jan 2013 - 10:41

Kur puthen dy meshkuj eshte e skene e peshtire
Kur puthen dy femra , eshte skene elektrizuese
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 14 Jan 2013 - 10:45

Lezbjane hesapi, i urrej.. nuk e di ku eshte lezeti[You must be registered and logged in to see this image.]...ka lezet mashkull-femer, ndjenjat dhe gjonat jane me te embla..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Arabela Sat 19 Jan 2013 - 2:35

art i madh shume,,,, :P
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga WebMaster Sat 13 Apr 2013 - 11:10

Te neveriten vallai
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga An0nim Sun 14 Apr 2013 - 0:40

Me flas te drejten mund te themi eshte nje anomali jo natyrore !
Por per shume Burra ndoshta edhe per femra eshte e preferueshme , dhe une jo se jam kundra por dicka me e bukur se sa burr me
burr eeww
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 22:45

skndaloze lsbbbbb puthen ashtu e kta lloj njerz;ish me mir mos te ekzistojn

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 18:52

Burrelsja shkruajti:skndaloze lsbbbbb puthen ashtu e kta lloj njerz;ish me mir mos te ekzistojn

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga just talia Sun 9 Jun 2013 - 6:41

iiiiuuuuuu SKANDALOZE
just talia
just talia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet mes femrave, artistike apo skandale? Empty Re: Puthjet mes femrave, artistike apo skandale?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi