Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën?

5 posters

Shko poshtë

A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën? Empty A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën?

Mesazh nga Alberti Thu 17 Jan 2013 - 7:52

A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën? Empty Re: A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën?

Mesazh nga Malsori Thu 17 Jan 2013 - 8:12

nuk duhet per hater te tjeter kujt te ndryshosh
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën? Empty Re: A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën?

Mesazh nga WebMaster Thu 17 Jan 2013 - 8:23

Apsolutisht nuk ndryshoj per asnje njeri thjesht duhet te pranojne kshu si jam
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën? Empty Re: A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën?

Mesazh nga Arabela Fri 18 Jan 2013 - 20:59

gjerat esentiale jo,,,anesore po ndryshohen,,ligji i pershtatjes,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën? Empty Re: A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:31

AI QE TDO SDON TNDRYSHOSH PER ASGJO...JAM MIR KSHU SI JAM E PSE TE NDRYSHOJ

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën? Empty Re: A ja vlen të ndryshosh për tjetrin/tjetrën?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi