Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013

4 posters

Shko poshtë

Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013 Empty Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013

Mesazh nga Nella Fri 18 Jan 2013 - 0:56

Dashi
Energjia juaj sociale do të jetë e pandashme për momentin, kështu që sigurohuni që të dilni jashtë dhe të takoni njerëz të rinj. Ju mund të kapërceni të gjitha llojet e pengesave - edhe komunikimi nuk është problem për ju! Sot nuk do të mendoheni dy herë për të ndihmuar një mikun tuaj që është aq shumë në nevojë. Kjo është një ditë e mirë në të cilën do të ktheheni në një superhero.
Demi

Financat tuaja po u “çmendin” fare. Për këtë ju duhet të ngadalësoni dhe ti përpiqeni ti shikoni gjërat nga jashtë, ose më mirë të kërkoni ndihmën e një shoku. Për ata që janë në çift, partneri juaj do të tregohet i padurueshëm sot, megjithatë ju përdorni të gjitha dredhitë tuaja, për të ngadalësuar. Për ata që janë beqar, energjia juaj sot do të favorizoj më tepër lidhjet platonike.


Binjakët
Familja juaj dhe kushurinjët mendojë për ju dhe juve duhet t’i ktheni favorin nuk ka rëndësi nëse jeni afër apo larg është koha me e mirë që të bashkoheni me familjen. Për ata që janë në çift kanë nevojë që të kalojnë pak kohe speciale sot, qoftë së bashku, apo qoftë edhe të ndarë. Ju mund të keni nevojë të rrini me njerëzit që ju nuk i shihni shpesh, e megjithatë një gjë e tillë ka për të qenë shumë argëtuese. Për ata që janë beqar duhet të presin para se t’i përgjigjen çfarëdolloj mesazhi romantik, apo të bëni hapa të rinj, gjithsesi ju do të jeni të zënë me punë.

Gaforrja
Papritur sot do të suprizoni shumë njerëz me idetë tuaja të reja dhe shumë jashtë stilit tuaj, dhe as do të jeni të interesuar të dini se si po dilni para tyre. Për ata që janë në çift, njeriu juaj i zemrës do të lëshoj rregulla apo udhëzime të reja, gjë që do t’ju torturoj. Kjo gjë nuk do të thotë që ju të arrini deri në atë pikë sa të rebeloheni, e vetmja gjë që duhet të bëni është që të gjeni një kompromis. Për ata që janë beqar aftësia juaj për të kuptuar të tjerët do të jetë e fuqishme gjatë mbasdites sot dhe njerëzit do të ndihen të nderuar që do të jenë në qendër të vemendjes suaj. Në mbremje ju do të mendoni për çdo fjalë të fundit.

Luani
Ndiheni totalisht i humbur edhe pse keni të beni me një mikë apo një njeri të dashur për ju që e njihni prej vitesh. Disi do të ndiheni sikur jeni bllokuar në një labirint pa asnjë zgjidhje, megjithëse rastësia ka për t’ju ndihmuar shumë.

Virgjëresha
Do të keni të bëni me njerëz që do të përpiqen të ju kthejnë mbrapa. Nëse këtë gjë e shihni si një pengesë bëni mirë që të merreni me këtë gjë sa më parë. Për ata që janë në çift do të keni energji me bollëk, po ashtu, dhe partneri juaj. Është kohe e mirë për të larguar nga qyteti dhe të shijoni të gjitha aktivitetet që ju bashkuan fillimisht me partnerin. Për ata që janë beqar nuk duhet të bëjnë asnjë lëvizje romantike ne mëngjes apo deri nga mbasditja, duke qënë konfuz. Më vonë, sonte, nivelet tuaj të energjisë do të jenë mjaft të larta dhe rruga për të dashur duhet të bëhet mjaft e qartë.

Peshorja
Ju ndiheni energjik dhe plot energji të madhe, aktive sot - kështu që të merrni atë dhe bëni diçka me të. Ju mund të vendosni vetë nëse do të merreni me tregimin e miqve tuaj se si të jetojnë apo të zhyteni në një projekt të ri të artit. Për çiftet, do të keni nevojë për pak kohë të qetë vetem me njeriun e zemrës suaj, dhe duhet të siguroheni nëse zemra juaj mund tua jap atë. Pak minuta do t’ju marr për të ndier se gjërat janë atje ku duhet të ishin.

Akrepi
Të “luftoni” do të jetë diçka e gabuar për sot, kështu që përpiquni që ta shmangni sa më shumë që të mundeni. Gjërat do të marrin për më mirë më vonë, kështu që merreni me qetësi deri nesër. Për ata që janë në çift energjia juaj do të jetë perfekte për të filluar gjëra të reja, shikoni nëse behet për të planifikuar diçka së bashku me zemrën tuaj, nje udhëtim. Për ata që janë beqar mos u rrëmbeni nga nje email që do t’ju vij, apo të bëni pyetje, kur ju në të vertetë keni diçka më të rëndësishme për të thënë.

Shigjetari
Në çdo gjë që do të bëni sot do të ndiheni mirë, edhe njerëzit rreth jush. Është koha më e mirë për të dal me shoqërinë, familjen, njerëzit tuaj të dashur, të gjithë kanë për të përfituar nga energjia juaj e tmerrshme. Për ata që janë në çift është koha më e mirë për t’i treguar njeri-tjetrit se sa argëtuese mund të jetë dashuria. Për ata që janë beqar merrni kohë për të medituar në mëngjes, në lidhje me jetën dashurore dhe gjatë rrugës ka për t’ju ardhur dhe inspirimi. Nga sonte, ju doni një plan veprimi, për shkak se ju duhet të shfaqni se sa të "nxehtë" jeni!

Bricjapi
Ju e dini se si të hapeni me njerëzit dhe ajo është që duhet të bëni sot. Për ata që janë në çift ndonjëherë ju e lini vetën që të shqetësoheni shumë për të mirën tuaj. Ajo që duhet të bëni është që të hapeni me partnerin për të parë nëse këndvështrimi i tij mund të bëj ndryshimin, kjo gjë ka për të bërë që të ndiheni shumë herë më mirë. Për ata që janë beqar në vend që të analizoni gjithçka thellë,ndoshta duhet ta lini mendjen që të qetësohet dhe të lini ndienjat të dalin në sipërfaqe. Zemra juaja ka disa të reja për mendjen tuaj, kështu që kushtojini vëmendje.

Ujori
Për ata që janë në çift, idetë tuaja të mëdha do të ju ndihmojë të mbani të dashurin tuaj të interesuar edhe pse është më i interesuar për ju se për trurin tuaj. Sot do ta emociononi partnerin me një sugjerim që ai kurrë nuk ka ëndërruar që ju do të bëni. Për ata që janë beqar, ndërsa, do të jeni duke menduar për jetën dashurore, do të pranoni atë që keni humbur dhe do të shkoni që ta merrni.

Peshqit
Ju jeni në mes të një skene të madhe shoqërore që po vepron gati si një kompjuter dhe ju do të mësoni të gjitha llojet e gjërave, me të vërtetë shpejt. Do ju duket shumë si fillim, por, më pas do t’ja merrni dorën. Për ata që janë në çift po nuhasin se partneri nuk po ua tregon të gjitha gjërat, por, duke bërë presion nuk nxirret gjë. E vërteta do të dali shumë shpejtë ne dritë. Për ata që janë beqar, do të kenë plane kur behet fjala te dashuria dhe e mira është që të veproni që nga fillimi i ditës, sepse nga darka çdo gjë do të jetë shumë herë me e vështirë për tu kuptuar.
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013 Empty Re: Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013

Mesazh nga Darius Fri 18 Jan 2013 - 0:58

Gaforrja
Papritur sot do të suprizoni shumë njerëz me idetë tuaja të reja dhe shumë jashtë stilit tuaj, dhe as do të jeni të interesuar të dini se si po dilni para tyre. Për ata që janë në çift, njeriu juaj i zemrës do të lëshoj rregulla apo udhëzime të reja, gjë që do t’ju torturoj. Kjo gjë nuk do të thotë që ju të arrini deri në atë pikë sa të rebeloheni, e vetmja gjë që duhet të bëni është që të gjeni një kompromis. Për ata që janë beqar aftësia juaj për të kuptuar të tjerët do të jetë e fuqishme gjatë mbasdites sot dhe njerëzit do të ndihen të nderuar që do të jenë në qendër të vemendjes suaj. Në mbremje ju do të mendoni për çdo fjalë të fundit. eeww
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013 Empty Re: Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Jan 2013 - 10:55

Gaforrja
Papritur sot do të suprizoni shumë njerëz me idetë tuaja të reja dhe shumë jashtë stilit tuaj, dhe as do të jeni të interesuar të dini se si po dilni para tyre. Për ata që janë në çift, njeriu juaj i zemrës do të lëshoj rregulla apo udhëzime të reja, gjë që do t’ju torturoj. Kjo gjë nuk do të thotë që ju të arrini deri në atë pikë sa të rebeloheni, e vetmja gjë që duhet të bëni është që të gjeni një kompromis. Për ata që janë beqar aftësia juaj për të kuptuar të tjerët do të jetë e fuqishme gjatë mbasdites sot dhe njerëzit do të ndihen të nderuar që do të jenë në qendër të vemendjes suaj. Në mbremje ju do të mendoni për çdo fjalë të fundit. Happy
Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013 30l12rc Pytje & Përgjigje Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013 Empty Re: Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:25

Gaforrja
Papritur sot do të suprizoni
shumë njerëz me idetë tuaja të reja dhe shumë jashtë stilit tuaj, dhe as
do të jeni të interesuar të dini se si po dilni para tyre. Për ata që
janë në çift, njeriu juaj i zemrës do të lëshoj rregulla apo udhëzime të
reja, gjë që do t’ju torturoj. Kjo gjë nuk do të thotë që ju të arrini
deri në atë pikë sa të rebeloheni, e vetmja gjë që duhet të bëni është
që të gjeni një kompromis. Për ata që janë beqar aftësia juaj për të
kuptuar të tjerët do të jetë e fuqishme gjatë mbasdites sot dhe njerëzit
do të ndihen të nderuar që do të jenë në qendër të vemendjes suaj. Në
mbremje ju do të mendoni për çdo fjalë të fundit.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013 Empty Re: Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi