Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Horoskopi i Dites People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Horoskopi i Dites People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horoskopi i Dites

2 posters

Shko poshtë

Horoskopi i Dites Empty Horoskopi i Dites

Mesazh nga WebMaster Fri 14 Sep 2012 - 10:44

Horoskopi i Dites Dashi_blu_p
Dashi 21/3 - 20/4
Progresi
eshte shume prane jush. Me kete shoqerohen edhe ndryshimet si ne pune,
karriere etj. Jeni me fat sot dhe fati sa vjen dhe do te shtohet per te
lindurit ne shenjen tuaj.
Horoskopi i Dites Demi_blu_p
Demi 21/4 - 20/5
Bota
juaj eshte duke ndryshuar, si nga brenda ashtu edhe nga jashte. Ndjeni
nevojen per te zgjeruar horizontin tuaj. Ndoshta ndryshmi I ambjentit ku
jeni do te ishte pozitiv ne kete pikepamje.
Horoskopi i Dites Spacer
Horoskopi i Dites Spacer
Horoskopi i Dites Binjaket_blu_p
Binjakët 21/5 - 21/6
Sot
romanca eshte kryefjale e dites per te lindurit ne shenjen tuaj. Ka te
ngjare qe marredheniet me njerezit tuaj te dashur do kete permiresim te
ndjeshem.
Horoskopi i Dites Akrepi_blu_p
Gaforrja 22/6 - 22/7
Jeni
I fokusuar dhe shume I vemendshem per detajet. Disa projekte te
shumepritura do te shohin rrugen e zgjidhjes. Per kete do t’ju duhet
edhe ndihma e miqve.
Horoskopi i Dites Spacer
Horoskopi i Dites Spacer
Horoskopi i Dites Luani_blu_p
Luani 27/7 - 23/8
Mos
lejoni qe gjendja shpirterore negative e te tjereve te kete ndikim te
ju. Gjithashtu mos mendoni se eshte pergjegjesia juaj per t’I bere ata
te ndihen te gezuar.
Horoskopi i Dites Virgjeresha_blu_p
Virgjëresha 24/8 - 22/9
Ka
ardhur koha qe ta lini pas te shkuaren dhe te perqendroheni te e
ardhmja. Nje person I ri mund te hyje ne jeten tuaj I cili mund t’ju
ndihmoje. Shijojeni diten teksa vleresoni te ardhmen tuaj te
mrekullueshme.
Horoskopi i Dites Spacer
Horoskopi i Dites Spacer
Horoskopi i Dites Peshorja_blu_p
Peshorja 23/9 - 22/10
Mundohuni
te kaloni me shume kohe ne ajer te paster. Keni nevoje per oksigjen dhe
qetesi per te pasur gjendje te mire shpirterore dhe fizike. Mos e lini
pas dore veten.
Horoskopi i Dites Akrepi_blu_p
Akrepi 23/10 - 22/11
Gota
mund t’ju duket gjysme bosh, por vetem ne shikim te pare. Vazhdoni ta
shikoni dhe do te kuptoni qe ne fakt eshte gjysme plot. Mos u stresoni,
por shikojeni kete dite si ideale per tu qetesuar.
Horoskopi i Dites Spacer
Horoskopi i Dites Spacer
Horoskopi i Dites Shigjetari_blu_p
Shigjetari 23/11 - 21/12
Sot
ka shume çeshtje personale dhe financiare te cilat nevojitet te
zgjidhen. Mund te merrni informacione alarmante nga banka, por mos u
stresoni. Gjithçka do te zgjidhet ne te miren tuaj.
Horoskopi i Dites Bricjapi_blu_p
Bricjapi 22/12 - 20/1
Ndryshimet
jane shume prane jush. Ndersa gjithçka qe eshte duke ndodhur perreth
jush eshte pozitive, ndonjehere ju duket sikur gjithçka po ecen me ritme
te shpejta.
Horoskopi i Dites Spacer
Horoskopi i Dites Spacer
Horoskopi i Dites Ujori_blu_p
Ujori 21/1 - 20/2
Parashikohen
lajme te mira per situaten tuaj financiare. Ndoshta mund te merrni nje
shume te mire, gje te cilen ndoshta nuk e kishit parashikuar.
Investojeni ne menyren e duhur.
Horoskopi i Dites Peshqit_blu_p
Peshqit 21/2 - 20/3
Edhe
pse mund t’ju duket ide e çmendur, pse te mos ndermerrni nje udhetim ne
nje vend te larget. Ndoshta do t’ju jape shume frymezim dhe energji per
te cuar perpara projektet tuaja te shumta.
Horoskopi i Dites 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Horoskopi i Dites 30l12rc Pytje & Përgjigje Horoskopi i Dites 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i Dites Empty Re: Horoskopi i Dites

Mesazh nga Anakonda Sat 15 Sep 2012 - 1:39

ma ka thon e horoskopi qe ty burri po ta dredh;po me iken menja fare nuk po di si me ja mbledh;shajka interesante...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi