Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A do kemi deputet spiunë, të korruptuar dhe injorant në qershorë?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A do kemi deputet spiunë, të korruptuar dhe injorant në qershorë?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A do kemi deputet spiunë, të korruptuar dhe injorant në qershorë?!

Shko poshtë

A do kemi deputet spiunë, të korruptuar dhe injorant në qershorë?! Empty A do kemi deputet spiunë, të korruptuar dhe injorant në qershorë?!

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Jan 2013 - 11:00

Askush nuk vë në dyshimë se ish-shërbimi sekret i diktaturës, sot është i organizuar. Ata janë në institucionin e SHISH, në Parlament, në sistemin e drejtësisë, kudo. Ata marrin dhe japin informacion, në Serbi, Rusi e vende të tjera të lindje dhe rastet kanë qenë të shumta.
Paradoksi më i madhë që godet me forcën e trishtimit realitetin politikë në Shqipëri është fakti se politikanët tanë dalin nga “kazani” i ndryshkur i injorancës dhe kjo përvojë vjenë nga pushteti paraardhës, diktatura që ngriti një tufë të tillë për të shtypur e izoluar e persekutuar shqiptarët.
Fakti se rrëzimi i diktaturës, zgjodhi zëvëndësimin e pushtetit, por me njerëz të saj, fakti se partia e diktatorit ndërrojë vetëm emrin nga Partia Komuniste në Parti Socialiste, tregonë se jo vetëm idete, pasionet, lidhjet me të kaluarën (e në të shumtën e rasteve kriminale), por dhe nje- rëzit do të ishin po ata dhe sot ata kanë poste të rëndësishme.

(Tekstin e plotë mund ta lexoni të djelën në publikimin e shtypur të gazetës kombëtare “Bota sot” botimi i Diasporës – Perëndimit)
Abonohuni në gazetën “Bota sot”. Mundësitë e abonimit janë në Zvicër e Gjermani.
A do kemi deputet spiunë, të korruptuar dhe injorant në qershorë?! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  A do kemi deputet spiunë, të korruptuar dhe injorant në qershorë?! 30l12rc Pytje & Përgjigje A do kemi deputet spiunë, të korruptuar dhe injorant në qershorë?! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi