Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

+5
Arabela
Neta E
Tonii
WebMaster
eri_g
9 posters

Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga eri_g Wed 23 Jan 2013 - 11:38

UNE PER VETE DO TE MENDOJA SI DO TE IKJA NGA AI ISHULL :p PO JU?
eri_g
eri_g
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne bot tjeter
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga WebMaster Wed 23 Jan 2013 - 11:40

Me te vogla lali te lutem titullin e temes

Cfar do mendoja varet se nese me pelqen do e shijoja deri ne piken e fundit Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P 3666372071


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga eri_g Wed 23 Jan 2013 - 11:43

IDE E LEZECME.MUHABET ME ARUSHEN ATY LARG BOTES :p
eri_g
eri_g
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne bot tjeter
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga WebMaster Wed 23 Jan 2013 - 11:46

Pse shkruan me shkronjia te medha ore hahaha

Ska gje me te bukur te degjosh detin flladin qe fryn nga mengjesi deri ne darke te kesh nje kitare edhe te rrish te luash gishtat ne nje moment ku te veshkellen flladi i eres ne fytere hihihi sa romantike jam bo kohet e fundit


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga eri_g Wed 23 Jan 2013 - 11:51

kohet e fundit disa shkenctar anonim thon qe romancititeti i tepert te ben mir per veshkat P: haha
eri_g
eri_g
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne bot tjeter
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga WebMaster Wed 23 Jan 2013 - 11:53

Hahaha eri kan thon mire me duket se me verte ben mire hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga Tonii Wed 23 Jan 2013 - 11:57

jo kjo perral nuk shkon duhet te gjejm dhe nje personazh tjeter psh: te bejme dy eshte nje mashkull pse mos te jet dhe nje femer do kishin mundesi te luanin psh: mua me pelqen loja mos u nxeh
si thoni autori i ides a mund ta bej dy?
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga Neta E Wed 23 Jan 2013 - 23:37

Do me mjaftonte qetesia ime per te me shoqeruar,do rrija pa asnjeri aty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga Arabela Thu 24 Jan 2013 - 7:19

do shkruaja ca libra,,,gjithe mendimet e mia ne libra,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga bobi 10 Thu 24 Jan 2013 - 7:24

Bjere gjume,edhe ngrihu prej gjumit mendjen nga dallget,,,,,,,,

Valle do ma bejne dhurate nje vashe te bukur ato??qe ta shpetoj une me tej? eeww


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga Arabela Thu 24 Jan 2013 - 7:29

bobi 10 shkruajti:Bjere gjume,edhe ngrihu prej gjumit mendjen nga dallget,,,,,,,,

Valle do ma bejne dhurate nje vashe te bukur ato??qe ta shpetoj une me tej? eeww
dallget sjellin sirena,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga bobi 10 Thu 24 Jan 2013 - 7:41

Arabela shkruajti:
bobi 10 shkruajti:Bjere gjume,edhe ngrihu prej gjumit mendjen nga dallget,,,,,,,,

Valle do ma bejne dhurate nje vashe te bukur ato??qe ta shpetoj une me tej? eeww
dallget sjellin sirena,,,
Une dua vasha eeww eeww eeww

Isha vec i sinqerte eeww eeww


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga Arabela Thu 24 Jan 2013 - 7:43

bobi 10 shkruajti:
Arabela shkruajti:
bobi 10 shkruajti:Bjere gjume,edhe ngrihu prej gjumit mendjen nga dallget,,,,,,,,

Valle do ma bejne dhurate nje vashe te bukur ato??qe ta shpetoj une me tej? eeww
dallget sjellin sirena,,,
Une dua vasha eeww eeww eeww

Isha vec i sinqerte eeww eeww
Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga Neta E Fri 25 Jan 2013 - 8:28

O bobo s'a mire cenka vetem [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:35

TGJEJA MENYRAT ME PERBALLU JETEN ATY ASGJE ME TEPER

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga just talia Sat 25 May 2013 - 8:28

te kisha dhe dike tjeter me vete
just talia
just talia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:07

Burrelsja shkruajti:TGJEJA MENYRAT ME PERBALLU JETEN ATY ASGJE ME TEPER

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P Empty Re: Cfar do mendonit po te jetonit vetem ne nje ishull :P

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi