Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, shqiptarja ekzekutohet me 4 plumba nga bashkëjetuesi italian People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, shqiptarja ekzekutohet me 4 plumba nga bashkëjetuesi italian People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, shqiptarja ekzekutohet me 4 plumba nga bashkëjetuesi italian

Shko poshtë

Itali, shqiptarja ekzekutohet me 4 plumba nga bashkëjetuesi italian Empty Itali, shqiptarja ekzekutohet me 4 plumba nga bashkëjetuesi italian

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Jan 2013 - 0:19

ITALI - Një 47-vjeçare shqiptare është vrarë me 4 plumba nga bashkëjetuesi italian në Vercelli. Trupi i gruas është gjetur mbrëmjen e së enjtes në një rrugë pranë qendrës së qytetit.

Shqiptarja e vrarë është Donika Xhafa, e cila në fillim është qëlluar me një plumb në makinën me të cilën po udhëtonte bashkë me bashkëjetuesin e saj, Raffaele Vorrano, 59 vjeç, më pas është qëlluar edhe tre herë të tjera pasi ishte zbritur nga makina.

Vrasësi në fillim është larguar nga vendngjarja për t’u vetëdorëzuar më pas në polici. Vrasja dyshohet të ketë ndodhur për motive xhelozie, ndërsa policia nisi hetimet për të zbardhur ngjarjen.

(a.k/BalkanWeb)

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi