Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
*Nese bie bor ne qershor* People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
*Nese bie bor ne qershor* People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Nese bie bor ne qershor*

3 posters

Shko poshtë

*Nese bie bor ne qershor* Empty *Nese bie bor ne qershor*

Mesazh nga Esba Fri 25 Jan 2013 - 4:14

Qaj para meje dhe vuaj per mu
perkulu ne gjunj dhe thuaj te du
prej venet dhe mshoi murit me kok
betohu se per ty s'ekziston tjeter ne bot.
Nese don te me bindesh se vetem mua me do
ne mes te dimrit te me blesh boston..
E sa per ditelindje s'dua dhurat te thjesht
dua helikopter e jo mercedes..
Per deshiren time dua te shkosh ne hen
jo me raket,por te ecesh ne kembe
dhe ka te kthehesh te shkruash ne qiell
ti je per mua i vetmi *diell*.
Qe te me vertetosh se vetem
mua me dashuron ne jete,
dua pa anije te lundrosh ne det.
Per mua neteve te gjata te kendosh
dhe tre muaj ne vit te argjerosh
kur te ecesh ruges mbae koken posht
kur ta godasesh shtyllen falje ti kerkosh.
Dhe si i cmendur neper rug bertit
''vetem ty te dua o yll o drite''
Per te te dashur un ti
duhet ta verbojsh njerin sy.
Ta maresh litarin te varesh ne permendore
kur te shohin te thon ka vdek per dashnore.
E zemra jote kur te te dhemb
mere revolen qelloje ne vend.
Ne mes te sahares te me gjejsh det me uj
ateher do te shohesh se per ty po vuj.
Te me shkruash pa shkronja nje leter
te me betohesh se s'do te duash tjeter
Nese mund ti besh te gjitha keto
ngutu lajmero e mos u veno
se afati provimit do te kaloj
dhe ty ska kush te te meshiroj..
Rezultati i provimit ishte i keq
ti s'qenke engjull e as dreq
s'qenke i urte e as i veshtir
me fal po nuk mund te dua nje
njeri te *tille*


[You must be registered and logged in to see this image.]
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

*Nese bie bor ne qershor* Empty Re: *Nese bie bor ne qershor*

Mesazh nga Malsori Fri 25 Jan 2013 - 4:33

Nese bie Bor ne Qershor
e shtyjm pushim per Dhjetor
nese blejm ne dimer Boston
behemi gati per skijim ne Qershor
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

*Nese bie bor ne qershor* Empty Re: *Nese bie bor ne qershor*

Mesazh nga Esba Fri 25 Jan 2013 - 4:36

hahahhha e thua shum bukur Malsor
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

*Nese bie bor ne qershor* Empty Re: *Nese bie bor ne qershor*

Mesazh nga Malsori Fri 25 Jan 2013 - 4:41

Per jeten duhet bere luft
Nese ki fat dhe qdo here shpeton
Nese nuk ki fat Shkon,
nuk dihet qka perjeton

duhet ditur zemra nuk eshte Metal
Mund ta shkatrrosh me ni Fjale
Fjalet e kqija nuk perfundojn
Ato nuk ndalen por Vazhdojne.
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

*Nese bie bor ne qershor* Empty Re: *Nese bie bor ne qershor*

Mesazh nga Malsori Fri 25 Jan 2013 - 4:48

Nese bie bor ne qershor

ateher asgje nuk Lulzon,
kie qef ne lulue dhe lakmon
Era Luleve ta hjek stresin e merzin
Ta ngjall Shpirtin ta kthen Lumturin

Nuk rrezitesh ma prejQefit,
Ja nien eren as Detit,
Flutura nuk fluturon Lule me Lule,
zemra ma nuk eshte e gezume

Gjitha te mirat i sjell vera,
Dashuris i qelet Dera,
Gjdo gja ka Gjelbrimin
Edhe shpirti gjen shpetimin [You must be registered and logged in to see this image.]
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

*Nese bie bor ne qershor* Empty Re: *Nese bie bor ne qershor*

Mesazh nga Esba Fri 25 Jan 2013 - 4:50

Po qaj

Qaj per ty dite e nate
po prap afer nuk te kam,
dua te qetsohem po
nuk mundem dot
puthjet e tua i deshiroj.
Qaj me vaj te madh
po kot se nuk vlejn
keta lot aspak...
Dua afer me te pas
po zemra don me plas
se ky gurbet po na ndan..
Po na ndan e na largon
nuk e kupton se dy
zemra duhen shum
e nuk munden me
u taku dot..
Dua ndonjeher edhe te fluturoj
te vij tek ti te te shoh
do te puth ngadal e do te perqafoj
do te shterngoj ne krahe
se te dua shum..
Nuk te kisha len kur
se pa ty nuk jetoj dot.
Ti jetes time i dhae kuptim
ty syve te mia u dhae drit
lutju zotit me na plotsu nje
deshire te vish tek un
e un te vij me ty..
Lutju zotit dite e nate
qe ishalla te jemi bashke.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

*Nese bie bor ne qershor* Empty Re: *Nese bie bor ne qershor*

Mesazh nga Malsori Fri 25 Jan 2013 - 5:04

Nese bie bor ne qershor

njeriu meshtete qdo here te Shpresa,
kto goca secila ma mir se tjetra
Nuk te bjen hise ajo qe te pelqen
Por ne Mitrovic nje e gjen [You must be registered and logged in to see this image.]

e lyp te lyp nuk mun e gjan
une po due spo e len ajo Nane,
Vellau prej Vellaut shum ndryshon,
me ta dhan motren nuk beson [You must be registered and logged in to see this image.]

Une po shkruaj qka po di
edhe qka po shohin Syte e Mi,
Nuk po mundem seciles ti them te Dua
se shum shpejt mundet me te Tradhtua [You must be registered and logged in to see this image.]
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

*Nese bie bor ne qershor* Empty Re: *Nese bie bor ne qershor*

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:47

UN RRI E VUAJ DUKE PRITUR NESE TE SHOH TY
POR ME KOT SE FATI SDESH TJEMI DY
NDAJ IKI E TRISHTUAR
E PSE ME ZEMER TE PLAGOSUR RRUG TE REJA JETE
DUKE KERKUAR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

*Nese bie bor ne qershor* Empty Re: *Nese bie bor ne qershor*

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi