Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përdor shtatzënën për të trafikuar drogë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përdor shtatzënën për të trafikuar drogë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përdor shtatzënën për të trafikuar drogë

Shko poshtë

Përdor shtatzënën për të trafikuar drogë Empty Përdor shtatzënën për të trafikuar drogë

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Jan 2013 - 22:05

Duke shfrytëzuar gruan e tij shtatzënë dhe dy vajzat e vogla, 6 dhe 3 vjeçe, një i dyshuar për trafik droge, ka tentuar të kalojë 22 kg drogë nëpërmjet kufirit të Shqipërisë për në Itali.

Ngjarja është regjistruar në pikën e Muriqanit, ku 38-vjeçari ka tentuar të mashtrojë policinë, ashtu siç kishte mashtruar edhe familjen e tij, se po shkonte në Milano për të lindur fëmijën e tretë, që gruaja e tij mbante në bark, e cila është në muajin e tetë të shtatzënisë.
Megjithatë, kjo tentativë ka dështuar për Edi Gashin, pasi policët kanë vënë re disa spostime të pjesëve plastike të mjetit, që ai drejtonte dhe transportonte familjen e tij. Dy vajzat e mitura dhe gruaja e tij kanë mbetur të shtangura në momentin e gjetjes së drogës, e cila ishte ndarë në 72 pako
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi