Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, pranga kosovarit se përdhunoi shtatzënën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, pranga kosovarit se përdhunoi shtatzënën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, pranga kosovarit se përdhunoi shtatzënën

Shko poshtë

Itali, pranga kosovarit se përdhunoi shtatzënën Empty Itali, pranga kosovarit se përdhunoi shtatzënën

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Jan 2013 - 13:25

ITALI- Një kosovar është arrestuar, pasi ka abuzuar seksualisht me një vajzë të re nga Italia. Pasditen e djeshme, policia e shtetit fqinj ka vënë në pranga një 35-vjeçar me origjinë kosovare, pasi ky i fundit ka përdhunuar një 24-vjeçare në një parking publik në Bergamo të Italisë. Sipas policisë italiane, ngjarja mësohet të ketë ndodhur mes të premtes dhe së shtunës së javës së kaluar. Në prangat e forcave blu të italisë ka rënë 35-vjeçari, me iniciale V.R. Ky i fundit mësohet se ishte rezident në Itali, ndërkohë që është arrestuar pasi mbi të rëndon akuza e përdhunimit të së resë italine.

Ndërkaq, nga shteti fqinj bëhet me dije se gjatë vizitave mjekësore në spital, 24-vjeçarja ka mësuar se ishte edhe shtatzënë, që do të thotë se mbi shtetasin nga Kosova akuzat bëhen edhe më të rënda, pasi në gjykimin ndaj tij do të merret parasysh se ka përdhunuar një vajzë, që ka qenë edhe shtatzënë. Kosovari u arrestua ndërkohë që rregullonte makinën e tij në të njëjtin parking, ku kishte përdhunuar vajzën nga Bergamoja. Ndërkohë, policia italiane bën me dije se kosovari ishte i martuar, si dhe babai i dy fëmijëve. Identifikimi dhe arrestimi i tij u bë i mundur falë dëshmive të vajzës së përdhunuar dhe disa shoqeve që ishin me të, natën që ndodhi ngjarja. Ndërkohë që policia vijon hetimet për zbardhjen e versionit të plotë të ngjarjes dhe mundësisë së përfshirjes së shtetasit kosovar në këtë ngjarje.
(e.m/GazetaShqiptare/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi