Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plage Dashurie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plage Dashurie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plage Dashurie

3 posters

Shko poshtë

Plage Dashurie Empty Plage Dashurie

Mesazh nga Robi dashuris Mon 28 Jan 2013 - 22:26

Gjendesh diku larg, qe as vete s’mund ta paramndoj, se kur do te kthehesh fati do ta percaktoj.
si mund te jetosh pa mua kur te mundon vetmia njeriu me gjysem shprese kur i mungon dashuria.
ndoshta ke gjetur dike per ty te mposhtur vetmine per te luftuar jeten te kujtosh dashurine.
te frenosh shpresen e nje te riu ne lulezim Zoti do te dhuroj me te madhin denim!!
ndoshta do te kthehesh po ku ta di un i shkreti edhe nese vdes nuk behet kijameti..
te gjitha qe i permenda s’jan aq me rendesi por desha ta sheroj plagen per dashuri!!!!
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plage Dashurie Empty Re: Plage Dashurie

Mesazh nga Robi dashuris Mon 28 Jan 2013 - 22:45

C'qe ai qe te solli tek un, djalli a engjelli valle? Nje qaste te ndahem prej teje, dhe shpirti me digjet nga ziarri mall. si eshte ngjizur kjo ndjenje keshtu? Jam pran teje, dhe ndihem shum larg, dhe ndihem i mbyllur ne varr. c'po ndodh me mua, qe me marrte djalli te gjalle! Shpirtin atij djalli do ta shisja! Veb te jetoja me ty sa me gjate!!
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plage Dashurie Empty Re: Plage Dashurie

Mesazh nga Robi dashuris Thu 31 Jan 2013 - 4:30

Perseri ne udhe te madhe, perseri, me ato qe kisha e ato qe s'thashe... te thenat e thinjura e te vertetat e mija nje muzgu shkujdesur ne kujdes ia lashe...
Perseri ne udhe te madhe, perseri, hapave kjo balte a do iu kujtohet? Do me dridhen gjunjet e s'do me ndih' njeri e ne u rrezofsha...le te rrezohem...
Perseri ne udhe te madhe ,perseri, ne zemer me nje gur me shume, me fal ti udhe e perbaltur... dikur livadh... qe tashme kalldrem te bera une... !
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plage Dashurie Empty Re: Plage Dashurie

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 2:48

ENDE VUAJ DITREN KUR TRADHETIN TENDE UN MESOVA ENDE MALLKOJ VETEN QE NJE SI TI DASHUROVA TE DASHUROVA PA ASNJE QELLIM NGA TI DOJA QE TI DHUROJE NGROHTESI SHPIRTIT TIM DOJA TME THOJE TE DUA POR JO VETEM ME FJAL POR EDHE ME ZEMER PO AS KJO SISHT E MUNDUR SE ME LENDOVE ME TJETER FEMER

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plage Dashurie Empty Re: Plage Dashurie

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:47

Burrelsja shkruajti:ENDE VUAJ DITREN KUR TRADHETIN TENDE UN MESOVA ENDE MALLKOJ VETEN QE NJE SI TI DASHUROVA TE DASHUROVA PA ASNJE QELLIM NGA TI DOJA QE TI DHUROJE NGROHTESI SHPIRTIT TIM DOJA TME THOJE TE DUA POR JO VETEM ME FJAL POR EDHE ME ZEMER PO AS KJO SISHT E MUNDUR SE ME LENDOVE ME TJETER FEMER

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plage Dashurie Empty Re: Plage Dashurie

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi