Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Intervistë dashurie.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Intervistë dashurie.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Intervistë dashurie..

+3
Medina
Selda
T_o_n_i
7 posters

Shko poshtë

Intervistë dashurie.. Empty Intervista Dashurie..

Mesazh nga T_o_n_i Fri 1 Apr 2011 - 6:37

Intervista Dashurie

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. të kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
19. Mendon se është e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon për tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?
37. Si do ishte personi ideal për ty?

I mirepres pergjigjet tuaja .
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Intervistë dashurie.. Empty Re: Intervistë dashurie..

Mesazh nga Selda Fri 1 Apr 2011 - 7:46

[quote="T_o_n_i"]Intervista Dashurie

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuria? === Njenje shpirterore
2. Ke dashuruar ndonjeher?=== Po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?=== sjane vec tre
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?=== asnjihere nuk nryshoj gja
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?=== meine
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?=== te jete vetvetja mjafton
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?=== te dyja bashke
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?=== po
9. të kan tradhetuar ndonjeher?=== po
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?=== sma do menja
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?=== po po te jete e forte ajo njenje
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?=== jo
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?=== vjen vete
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?=== sma do menja
15. Je i/e fejuar?=== jo
16. i/e dashuruar?=== poooooooooooooooooo full
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?=== jo
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?=== jo
19. Mendon se është e mundur kjo gje?=== noshta
20. Beson ne dashurin e perjetshme?=== nuk edi
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?=== po
22. Cfar mendon për tradhetine?=== e urrej
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?=== po
24. Do ta falje tradhetine?=== jo
25. Do ta pranoje si dicka normale?=== jo
26. Perse tradhetohet?=== asht ne gjak te njeriut
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?=== po noshta vonon po fiton
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?=== jo
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?===cdo gja
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?=== venin e pare
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?=== shenjtore
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?=== noshta
33. Egzistojne dashuri ne distance?=== po
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?=== jo cdo gja
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?=== po
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?=== aty ku duhet
37. Si do ishte personi ideal për ty?=== ashtu sic e kam gjete te mrekullueshem

Selda
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Intervistë dashurie.. Empty Re: Intervistë dashurie..

Mesazh nga T_o_n_i Sat 2 Apr 2011 - 5:46

per ty qe u pergj tytepuuth
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Intervistë dashurie.. Empty Re: Intervistë dashurie..

Mesazh nga Medina Sat 10 Sep 2011 - 5:58

1. Cfar është dashuria? Dashuria eshte dhe mbetet poezia me persosur natyres po mekat qe lulezon vetem nje here
2. Ke dashuruar ndonjeher? Po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar? 1.për ti dhene një kuptim jetes
2.për te ndarë me një person tjeter gjerat pozitive dhe negative
3.për te bërë te lumtur dike

4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje? Joo
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? hmm ka shumm
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj? Thjesht te jet vetvetja edhe te jet i sinqert kuptohet
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje? Varet nga personi
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? Dashuri pa vujtje skaa
9. të kan tradhetuar ndonjeher? Pa dijen tim ndoshtaa
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? Ike ai qe nuk ka forc te luftoj per dashurin e tij
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks? po
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? Jo nuk mund ta quaj dashuri tani
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? ateher kur ti nuk e pret ajo vjen
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende? jo se besoj
15. Je i/e fejuar? Jo akom duke pritur princin me kali bardh haha
16. i/e dashuruar? joo
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë? jo asnjeher
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter? Jo
19. Mendon se është e mundur kjo gje? Ndoshta edhe eshte mundur
20. Beson ne dashurin e perjetshme? Joo
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke? Poo
22. Cfar mendon për tradhetine? Tradhtia lind nga pakenaqesia e partnerit/res
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje? Varet nga situatat!
24. Do ta falje tradhetine? Gjdo njeri ka nevoj per nje shanc te dyt ...nese kisha dashur shumm kisha falur nje her
25. Do ta pranoje si dicka normale? Jo aspak
26. Perse tradhetohet? Per kenaqsi seksi ne shumicen rastev mendoj
27. Ndereshmeria fiton gjithmone? Jo nuk eshte e then
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar? ndoshta edhe po
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do? Kam shumm inat ne gjerat qe me perkasin mua andaj do beja gjithqka per dikend qe duaa
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi? te parin
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti? E ashper dhe e bukur njekohesisht,e embel dhe e brisht te ben te jesh e lumtur te con ne parajs me pak fjale eshte ndjenja me e bukur e kaluar ndonjeher
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri? Poo
33. Egzistojne dashuri ne distance? Ndoshta
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? Perveq tradhetis
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur? hmm po
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar? Hmm te gjitheve dhe askujt jane dy polet perfundimtare .gjithmone kemi nevoje per nje mendim te trete
37. Si do ishte personi ideal për ty? i sinqert gentilmen inteligjent
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Intervistë dashurie.. Empty Re: Intervistë dashurie..

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Mar 2012 - 19:09

T_o_n_i shkruajti:Intervista Dashurie

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. të kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
19. Mendon se është e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon për tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?
37. Si do ishte personi ideal për ty?

I mirepres pergjigjet tuaja .
1.dashuria eshte ilaci i te lenduarve.
2.Po,kam dashuruar.
3.a)per ti dhen kuptim jetes,per te eksploruar ndjenjat e tua,dhe per te qen sa me e lumtur me dike ne krahe.
4.jo
5.We belong together(Maria Carey)
6.Te jet vetvetja,i sinqerte,i bukur,te me doj dhe te me respektoje
7.Te dyja jan mire,por e 2
8.Po kam vuajtur.
9.Po njerezit qe seprisja.
10.Jo fiton ai qe lufton per te.
11.Po jam ne gjendje madje esht me mire ashtu.
12.jO keshtu jo
13.Me mire ta kerkosh
14.Mendoj se duhet te jesh me e lire.
15.jo
16.po
17.Jo dhe sdo ta bej kurre.
18.Jo
19.Per disa po
20.po dhe shpresoj te jet dhe dashuria ime.
21.varet nga karakteri i njerezve.
22.gjeja me e peshtire dhe me injorante qe mund te ndodhe
23.po ajo dhe xhelozia
24.jo pasi nuk tradhetoj dhe sdua te me tradhetojne.
25.jo sepse do vuaja
26.sepse nuk kenaqen me personin qe kan ne krahe
27.varet ndoshta
28.jo dhe nuk do ta dua sepse e urrej me shpirt
29.T e jepja dhe vete jeten sepse e meriton
30.besimi ze vend te pare bashk me sinqeritetin dhe ndershmerin
31.nje ndjenje romantike me dy njerez te dashuruar,qe i rrethojn njeri-tjetrit lumtri dhe gezim,duke kaluar te gjitha sfidat qe ju ofron jeta.
32.po i sinqerti dashuron me shume.
33.PO dhe ka rastisur qe kan rezultuar me shum se keto qe jan prane
34.varet nga njeriu qe ke prane.
35.me mire i/e rezervuar sepse ka nga ato njerez ziliqar qe duan te te shkaterrojn.
36.pErsoni ideal per mua esht te jet i sinqerte,vetvetja,te me doje,te me respektoje,edhe i bukur...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Intervistë dashurie.. Empty Re: Intervistë dashurie..

Mesazh nga Robi dashuris Mon 4 Feb 2013 - 1:23
1. Cfar eshte dashuria? eshte gjaku qe leviz furishem ne vena, eshte pagjumesi, eshte gezim, trishtim,xhelozi.....nje miksim ndjenjash

2. Ke dashuruar ndonjeher?sigurisht dhe jo vetem nje here

3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar? per te plotesuar gjysmen tende, per te njohur pikerisht ndjenjat qe thashe me lart............

4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje? gjithmone kam qene vetvetja

5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? jane shume e shume...

6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj? te jete vetvetja,e thjeshte, te karakterizohet nga sensi humorit
....
7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje? ne rastin tim te lejoj dike te me doje

8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? sigurisht, si gjithekush mendoj

9. Te kanë tradhetuar ndonjeherë? po, ka ndodhur nje gje e tille

10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? ne dashuri fiton ai qe i qendron besnik deri ne fund

11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks? jo, asnjehere

12. Edhe e anasjellta vetem me seks? jo, s'do ta quaja dashuri

13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? vjen kur se pret

14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende? absolutisht jo

15. Je i/e fejuar? Jo

16. i/e dashuruar? Ndoshta

17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe? Ndoshta, por nuk mendon se ka qene dashuri ....

18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?Jo, ne rastin kur kam qene i dashuruar

19. Mendon se eshte e mundur kjo gje? nese vertet dashuron, nuk mund per te deshirosh dike tjeter

20. Beson ne dashurin e perjetshme? jo,absolutisht JO

21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?Absolutisht PO

22. Cfar mendon per tradhetine? Ndodh dhe eshte e pashmangshme .....mund ti ndodhe gjithkujt

23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje? varet ..ndoshta po, ndoshta jo......
24. Do ta falje tradhetine? edhe do ta falja nese do arsyeja qe e shtyu drejt tradhetise do te isha une

25. Do ta pranoje si dicka normale? absolutisht jo

26. Perse tradhetohet? sepse mungon dicka

27. Ndershmeria fiton gjithmone?jo, aq me teper ne ditet e sotme....

28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar? ndoshta ........

29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do? te jem vetvetja, asgje me shume. nese pranon nje gje te tille OK

30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi? absolutisht vendin e pare

31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti? epsh, deshire,orgazem......etj etj

32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri? po mundet........

33. Egzistojne dashuri ne distance? ekzistojne, por nuk kane jetegjatesi

34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? absolutisht jo,

35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?PO

36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar? jo, vetem atyre qe kam me per zemer

37. Me trego si do ishte personi ideal per ty? e thashe lart, vetvetja, e thjeshte, sens humori ......

38. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu..
pershendes veten time per durimin qe pata dhe i shkova deri ne fund kesaj interviste .....dhe te gjithe miqte e mi ketu.


Edituar për herë të fundit nga Robi dashuris në Mon 4 Feb 2013 - 1:39, edituar 1 herë gjithsej
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Intervistë dashurie.. Empty Re: Intervistë dashurie..

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Feb 2013 - 1:32

e di pse se ekzisto kjo teme
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Intervistë dashurie.. Empty Re: Intervistë dashurie..

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Feb 2013 - 1:34

Dy temat u bashkuan bashke
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Intervistë dashurie.. Empty Re: Intervistë dashurie..

Mesazh nga Vizitor Mon 4 Feb 2013 - 2:57

1. Cfar është dashuria? - Nje force e natyres
2. Ke dashuruar ndonjeher? - Po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar? - Lumturia, Kenaqesia.. te treten se gjej dot :P
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje? - Po
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? - I Will Allways Love You - Whitney Houston
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj? -
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje? - Te lejoj dike te me doje.
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? - Po
9. të kan tradhetuar ndonjeher? - Po
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? - Jo
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks? - Jo
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? - Jo
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? - kerkohet, por nga ndonjeher vjen dhe vete...
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende? - Jo
15. Je i/e fejuar? - Jo
16. i/e dashuruar? - Po
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë? - Jo
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter? - Po
19. Mendon se është e mundur kjo gje? - Po
20. Beson ne dashurin e perjetshme? - JO
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke? - Po
22. Cfar mendon për tradhetine? - ....esht e justifikueshme
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje? - jo gjithmone
24. Do ta falje tradhetine? - Jo
25. Do ta pranoje si dicka normale? - Jo
26. Perse tradhetohet? - nga pakenaqesia e partnerit/es
27. Ndereshmeria fiton gjithmone? - Jo gjithmone
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar? - Po
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do? - Asgje.. nese do me donte nuk do ikte..
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi? - vendin e pare
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti? - ahhh dashuria...
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri? - Po
33. Egzistojne dashuri ne distance? - Po
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? - Jo gjithcka
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur? - Po
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar? - Jo te gjitheve..
37. Si do ishte personi ideal për ty? - Modest dhe i sinqert.. por edhe pak bukurosh ;)
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Intervistë dashurie.. Empty Re: Intervistë dashurie..

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:50

Anakonda shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:Intervista Dashurie

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. të kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
19. Mendon se është e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon për tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?
37. Si do ishte personi ideal për ty?

I mirepres pergjigjet tuaja .
1.dashuria eshte ilaci i te lenduarve.
2.Po,kam dashuruar.
3.a)per ti dhen kuptim jetes,per te eksploruar ndjenjat e tua,dhe per te qen sa me e lumtur me dike ne krahe.
4.jo
5.We belong together(Maria Carey)
6.Te jet vetvetja,i sinqerte,i bukur,te me doj dhe te me respektoje
7.Te dyja jan mire,por e 2
8.Po kam vuajtur.
9.Po njerezit qe seprisja.
10.Jo fiton ai qe lufton per te.
11.Po jam ne gjendje madje esht me mire ashtu.
12.jO keshtu jo
13.Me mire ta kerkosh
14.Mendoj se duhet te jesh me e lire.
15.jo
16.po
17.Jo dhe sdo ta bej kurre.
18.Jo
19.Per disa po
20.po dhe shpresoj te jet dhe dashuria ime.
21.varet nga karakteri i njerezve.
22.gjeja me e peshtire dhe me injorante qe mund te ndodhe
23.po ajo dhe xhelozia
24.jo pasi nuk tradhetoj dhe sdua te me tradhetojne.
25.jo sepse do vuaja
26.sepse nuk kenaqen me personin qe kan ne krahe
27.varet ndoshta
28.jo dhe nuk do ta dua sepse e urrej me shpirt
29.T e jepja dhe vete jeten sepse e meriton
30.besimi ze vend te pare bashk me sinqeritetin dhe ndershmerin
31.nje ndjenje romantike me dy njerez te dashuruar,qe i rrethojn njeri-tjetrit lumtri dhe gezim,duke kaluar te gjitha sfidat qe ju ofron jeta.
32.po i sinqerti dashuron me shume.
33.PO dhe ka rastisur qe kan rezultuar me shum se keto qe jan prane
34.varet nga njeriu qe ke prane.
35.me mire i/e rezervuar sepse ka nga ato njerez ziliqar qe duan te te shkaterrojn.
36.pErsoni ideal per mua esht te jet i sinqerte,vetvetja,te me doje,te me respektoje,edhe i bukur...

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Intervistë dashurie.. Empty Re: Intervistë dashurie..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi