Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përshëndetje!!

+4
Єямєℓiиdå
Darius
WebMaster
Malsori
8 posters

Shko poshtë

Përshëndetje!! Empty Përshëndetje!!

Mesazh nga Vizitor Sun 3 Feb 2013 - 22:25

Përshëndejte të dashur anëtar të forumit Klea Love!

Jam KesulKuqja_, por jo ajo e përallave :P... Jam 25 vjeçe, jetoj dhe punoj ne Austri.

Shpresoj se jam e mirëpritur në mesin tuaj. [smile_1]Me respekt

KesulKuqja_
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje!! Empty Re: Përshëndetje!!

Mesazh nga Malsori Sun 3 Feb 2013 - 23:05

Pershendendetje dhe mir se erdhe KesulKuqja

je qdo her e mireseardhur 8-d-
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje!! Empty Re: Përshëndetje!!

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Feb 2013 - 23:54

Pershendetje Kesulkuqe edhe mire se erdhe ne shoqerin tone .Te uroj argetim te kendshem ne mesin tone Perqafffimeee


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje!! Empty Re: Përshëndetje!!

Mesazh nga Darius Mon 4 Feb 2013 - 0:36

Mire se erdhe [smile_1]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje!! Empty Re: Përshëndetje!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 4 Feb 2013 - 1:59

Mire se erdhe Kesulkuqja
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje!! Empty Re: Përshëndetje!!

Mesazh nga Vizitor Mon 4 Feb 2013 - 2:20

Flm, mirë se ju gjeta [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje!! Empty Re: Përshëndetje!!

Mesazh nga Gjilanasi Mon 4 Feb 2013 - 3:19

mir se erdhe kusulkuqja .... a eshte duke te ndjekur ujku
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje!! Empty Re: Përshëndetje!!

Mesazh nga Alberti Mon 4 Feb 2013 - 7:30

Pershendetje Kesulkuqe, mire se ke ardh..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje!! Empty Re: Përshëndetje!!

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:19

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje!! Empty Re: Përshëndetje!!

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:34

Burrelsja shkruajti:KALOFSH SA MA BUKUR

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje!! Empty Re: Përshëndetje!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi