Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Prezantuesja pa të brendshme përpara kryeministrit serb People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Prezantuesja pa të brendshme përpara kryeministrit serb People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prezantuesja pa të brendshme përpara kryeministrit serb

Shko poshtë

Prezantuesja pa të brendshme përpara kryeministrit serb Empty Prezantuesja pa të brendshme përpara kryeministrit serb

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Feb 2013 - 20:58

BEOGRAD - Kryeministri serb Ivica Daçiç ka rënë pre e një kamere të fshehtë, kur ndërsa po jepte një intervistë është gjendur përpara një të papriture sa të këndshme, aq edhe të sikletshme.

Pseudo-gazetarja, e cila nuk kishte veshur mbathje, ka nisur të pyesë kryeministrin serb ndërsa në një moment i ka tërhequr vëmendjen shefit të qeverisë serbe, pikërisht për faktin se nuk kishte asgjë të veshur.

Padyshim kjo nuk i ka shpëtuar syve të Daçiç, i cili ka vënë buzën në gaz, por në të njëjtën kohë është ndjerë edhe në siklet.

Kaq ka mjaftuar që video të postohet në të gjitha websitet kryesore të Beogradit, duke u kthyer në lajm i ditës. Ideja e organizatorëve të kësaj kamere të fshehtë ishte pikërisht për të parë reagimin e kryeministrit serb kur ka vënë re që gazetarja seksi dhe provokuese ishte pa mbathje.

(er.nu/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi