Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bisedat tabu me nje mashkull  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bisedat tabu me nje mashkull  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bisedat tabu me nje mashkull

3 posters

Shko poshtë

Bisedat tabu me nje mashkull  Empty Bisedat tabu me nje mashkull

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Feb 2013 - 2:37

[You must be registered and logged in to see this image.]Ne fazen kur nje mashkull do te ju bej per vete jane disa argumente ku ju si femra do te beni me mire te evitoni.
Asgje e rrezikshme ose kompromentuese, natyrisht: vetem fraza ose fjale evituese qe historia e dashurise te nisi ashtu sic duhet.E njejta gje vlen dhe per nje cift te porsa formuar.
Argumenti i pare qe duhet te evitoni eshte ai mbiprinderit e tij: me mire te mos i thoni sesi ndiheni kur shkoni ne shtepine e tyre per dreke ose kur afrohet Viti i Ri nuk keni deshre ta kaloni me to.
Teme tjeter jo e hijshme eshte perdorimi i tualetit: ta pyesni ate sesi ka mundesi eshte mbyllur brenda per nje ore.Ndersa nje mashkull e urren te degjoj femren e tij qe leshon gazra.
Gjithashtu meshkujt urrejne dhe kur nje femer flet ne menyre seksuale per nje aktore ose kengetare qe pelqen.
Kjo e ben ate xheloz.
Diskutim tjeter qe duhet te evitoni ne cift jane dhe kilet e teperta. Me mire te diskutoni per teorine e relativitetit ose per nje liber te Kafkes sesa per peshen.
04.12.2012
Burimi: Ikub
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bisedat tabu me nje mashkull  Empty Re: Bisedat tabu me nje mashkull

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 2:51

Gjithashtu meshkujt urrejne dhe kur nje femer flet ne menyre seksuale per nje aktore ose kengetare qe pelqen.HMMMM INTERESANTE

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bisedat tabu me nje mashkull  Empty Re: Bisedat tabu me nje mashkull

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:46

Burrelsja shkruajti:Gjithashtu meshkujt urrejne dhe kur nje femer flet ne menyre seksuale per nje aktore ose kengetare qe pelqen.HMMMM INTERESANTE

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bisedat tabu me nje mashkull  Empty Re: Bisedat tabu me nje mashkull

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi