Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thoni Diçka! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thoni Diçka! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thoni Diçka!

+48
qershicka
Anila
xhensila
aleksander k
Maksi
pexha
xhoni
Malsori
KALIMASHI
Thjeshtësia
Lonita
Leo_uk
Kejla_mezemer
bobi 10
Nella
Anakonda
ilenia
Burrelsja
CuN@BosS/
Emona
ROLEX
An0nim
dajti modh
Sweetheart
Dj Konti
Aristogata
Lolita
Arian 123
Orieta
Oni
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
Darius
Ariel
fioll
SpOrTiStI
Klio
Robi dashuris
Arabela
Labja
LaDescarada
WebMaster
Shkembi
Alberti
Tonii
Neta E
Besa
Gjilanasi
52 posters

Faqja 1 e 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Thoni Diçka!

Mesazh nga Gjilanasi Thu 7 Feb 2013 - 10:10

Nëse e do një person për shkak të bukurisë së tij, nuk është dashuri por dëshirë...
Nëse e do një person për shkak të inteligjencës së tij,
nuk është dashuri por admirim....
Nëse e do një person për shkak të pasurisë së tij, nuk është dashuri por interes....
Nëse e do nje person dhe nuk e di pse, KJO QUHET DASHURI..
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Feb 2013 - 10:11

Ndonjehere marrim kohe per te analizuar jeten tone gabimet tona edhe nuk i japim rrugezgjidhje se pse ndodhin nganjehere keto gjera,
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Gjilanasi Thu 7 Feb 2013 - 10:13

a ta pim nga nji kafe kshu bashk
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Feb 2013 - 10:16

Ec ore ose sill kafet haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Gjilanasi Thu 7 Feb 2013 - 10:20

e don tash a menjiher kafen
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Malsori Thu 7 Feb 2013 - 10:20

Nje shoke i mir
e din ngjarjet me interesante te jetes tende
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Besa Thu 7 Feb 2013 - 12:34

Kokëfortët as falin, as harrojnë.
Budallenjtë falin dhe harrojnë.
Të mençurit falin, po nuk harrojnë.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Feb 2013 - 12:35

Ju lutem asnje lloj postimi mos te fshihet skam arsye te fshi postimet skam gjo per te meshehur un
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Feb 2013 - 12:49

RROFSH E QOFSH SALI BERISHA
SE NA I HOQE KETO VIZA
ME GOMAR E ME LAP TOP
LUM SI NE DO SHKOJM NE EUROPE..:P hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Neta E Fri 8 Feb 2013 - 1:24

Postoj ketu dhe degjoj muzik
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Tonii Fri 8 Feb 2013 - 10:24

elita 5 grup i pavdekshem
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Alberti Fri 8 Feb 2013 - 12:20

Facebook

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Shkembi Fri 8 Feb 2013 - 13:08

Shiu e sp pushon

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Fri 8 Feb 2013 - 23:05

Mirmengjesi te gjithve
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Malsori Sat 9 Feb 2013 - 4:33

kenga e bukur
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Feb 2013 - 4:35

Pershendetje Malsori
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Malsori Sat 9 Feb 2013 - 4:38

pershendetje Mistrece
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Feb 2013 - 4:39

Buzeqeshja është pushim per te lodhurit,dritë per shpirtëngushtet,diell per të merziturit,terapi per te semurit.Është e pamundshme të blihet,te lypet,te huazohet apo te vidhet,sepse buron direkt nga zemra.!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Malsori Sat 9 Feb 2013 - 5:36

me fal Conglieta se ne ato qaste ra zilja
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Feb 2013 - 8:32

Nuk e di po sot paskam nje deshire te madhe te shfryhem te them gjera qe shpeshhere nga inati xhelozia apo ndrojtja nuk ti kam thene edhe pse kam dashur ta bej me gjithe forcen e shpirtit...
Kam dashur aq shume te te kem afer te te shtrengoj fort fort deri ne pafundesi e te jem e jotja vetem e jotja...kane qene te shumta netet kur duke u rrotulluar ne krevat nga pagjumesia kam enderruar per ne te dy...i jam lutur zotit per ty dhe e kam falenderuar qe te vuri ne rrugen time...
Ka qene aq e trishte jeta ime pa ty...nje koktej i ndyre frike zhgenjimi ironie...nje perzierje e trishte ndjenjash te vdekura...kam qene zhytur ne nje terr ku kam dashur te mbys veten time e askush nuk kishte forcen te me nxirrte perjashta...kam dashur te shkaterroj veten me lloje e lloje menyrash...e nuk kam pasur force te ecja perpara.e di Nuk ta kam thene ndonjehere por e urrrej te kaluaren time me gjithe forcen e shpirtit edhe pse kur flas per te mundohem ta bej te bukur...e urrej per ate qe me ka sjelle per vuajtjet qe me ka shkaktuar...e kam shume frike per te ardhmen se tmerrohem nga mendimi se nga ndonje arsye qe ne te dy nuk mund ta parashikojme apo qe mund te mos varet nga ne...te humbim njeri tjetrin e une atehere do te kthehesha serish ne ate terr nga i cili me nxore ti me dashurine tende...po kesaj rradhe do te zhytesha per te mos dale kurre me...une kam vendosur gjithe shpirtin tim ,gjithe ndjenjat e mia mendimet emocionet tek ty...sepse kam besim e te dua..te dua me shume se cdo gje ne bote...e si mos te te dua ty...kur me dhe jeten Si mos te enderroj kur ti me fale endrrat...si mos te te besoj kur ti me ktheve besimin.
O zot cdo dite te bekuar lutem qe te mos largohesh nga une...lutem qe te takoj sa shpejt...lutem qe te mos me braktisesh...lutem qe te mos merzitesh kurre nga une...lutem qe te mos bej dicka qe te te mund plagosi..
Me fal per gjithcka kam bere...per gjithcka te ka vrare apo te ka merzitur..e di me mire se vdes se sa te te merzis ty jeta ime...me fal per gabimet e mia...per fjalet e pakuptimta...per budalliqet...gjithcka e kam bere nga frika se mund te largoheshe nga mua...e ashtu do me sillje vdekjen...se une ne kete bote vetem ty te kam...e vetem ty do te kem...me fal per te gjitha e nese e ke te veshtire te pakten mundohu ta besh...e mundohu edhe te me durosh...edhe te me duash pak se kjo eshte gjithcka kerkoj nga jeta...vetem dashurine dhe pranine tende...dhe mos harro qe gjithcka te ndodhi cfaredo te them apo te bej...sido qe te vijne punet une nuk do rresht kurre se te dashuri...e do te te dashuroj cdo dite e me shume...te lutem vetem per nje gje...ti qe ma dhe jeten te lutem mos u bej vrases...mos ma merr prape ate duke me braktisur...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Besa Sat 9 Feb 2013 - 9:23

Një person nuk mund të harrojë kurrë dy fytyra në jetë: Atë që i ka kapur dorën në kohë të vështira dhe atë që e la vetëm në kohë të tilla..
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga LaDescarada Sat 9 Feb 2013 - 9:24

real madrid vs sevilla juhjjjjj
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Feb 2013 - 9:26

Godit mbi shkëmbin granit
Me gurë, me hunjë c'të gjesh
Cjerrë me thonjë, fortë bërtit
Ndize zjarrin dhe pastaj qesh.

Digje tokën përreth, dhe mua.
Mallkoji njerëzit, që ke pranë.
Jeto në ishull, pa njerëz, pa mua
Dhe vra ata që thua: Me vranë.

Godit, bërtit, hakërrue, clirohu.
Mallko perënditë , njerezinë.
Pastaj përpara pasqyrës afrohu.
Më thuaj. "E sheh vallë dashurinë?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Alberti Sat 9 Feb 2013 - 13:04

Vetem ne forum.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Sun 10 Feb 2013 - 1:27

Durim" nuk do të thotë sesa kohë mund të presësh, por sesa mirë sillesh ndërkohë që je duke pritur...!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Sun 10 Feb 2013 - 11:30

Ndoshta ky është dënimi më i drejtë për ata që nuk kanë pasur mëshirë. T'i kuptojnë gjërat atëherë kur nuk mund të ndryshojnë asgjë..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Labja Sun 10 Feb 2013 - 11:34

Perseri moj Vlore....
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Sun 10 Feb 2013 - 11:36

Sa bukur është të falësh, kur ke mundësi të ndëshkosh..
Sa bukur është të heshtësh, kur ke mundësi të flasësh...
Sa bukur është të buzëqeshësh, edhe kur merzitja të ka kapluar zemrën tënde...!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Arabela Mon 11 Feb 2013 - 9:13

Coniglieta shkruajti:Sa bukur është të falësh, kur ke mundësi të ndëshkosh..
Sa bukur është të heshtësh, kur ke mundësi të flasësh...
Sa bukur është të buzëqeshësh, edhe kur merzitja të ka kapluar zemrën tënde...!
sa bukur esh te besh budallane kur je e mencur,,,, hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi loool,,,,soli,,, Thoni Diçka! 2322649856
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Mon 11 Feb 2013 - 11:08

Hahahahaha e vertet mi hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Alberti Mon 11 Feb 2013 - 11:16

Naetn e mire ika une PUCC

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Mon 11 Feb 2013 - 11:29

Gjum te embel Alberti
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Feb 2013 - 1:20

Nuk eshte se zgjodha ate mes shume te tjereve. E verteta eshte se nuk kisha menduar per asnje tjeter pervec tij :p
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Feb 2013 - 1:28

Isha teper e vogel,ishte hera e pare qe belbezova fjalen ''babi''.Nuk e dija se ajo do te ishe e para dhe e fundit here.Ate dite nje aksident ndodhi dhe nje makin u hodh ne trupin e babit tim dhe e la ate te pajete.Nuk e njojta kurre....Me ka munguar,kur shoqet e mia flisnin per familjen e tyre largohesha.Kur tregonin se si ai mundohej ai t'i bente te lumtura ,cfare bente ai.Por gjithsesi....kjo gje nuk mjaftoi....Zoti donte edhe njeriun e jetes time qe ti bente shoqeri babit tim edhe ashtu ndodhi ..Nuk e di se cfare kam bere ate dite,vetem duke degjuar te bertiturat e mamit me priteshin gjunjte.Perseri isha e vogel....Zemra ime tashme nuk ndiente....u bera nje njeri pa ndienja....kam harruar se cfare do te thote te kesh nje familje,ne fakt une nuk e kam pasur kurre nje te tille.Sa here qe binte telefoni thosha gjithmone:''Eshte ai'' por jo.Ai shkoi ne nje rruge qe nuk mbaron kurre.Sa me ka marre malli....pak nga ju e dine se cfare do te thote te mos e kesh nje prind ....A do te kaloj dhimbja ime??????????KURRE.Nuk mund ta harroj buzeqeshjen e tij,emrat qe me vendoste cdo dite,shakate qe bente me mua.......Jo nuk mund ta harroj....PENGU IM I JETES:NUK MUNDA TA SHIHJA PER HERE TE FUNDIT...........RRini me njerezit tuaj te zemres sepse nuk i dihet kurre se per sa kohe do ta keni prane.....! loti
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Gjilanasi Thu 14 Feb 2013 - 4:36

Mos lejo hijet e t'kaluares, t'i zbehin driten magjike te ardhmes!
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Robi dashuris Thu 14 Feb 2013 - 5:39Sa fjale prekse ke shkruajtur KLEA. te ngelesh para ktyre fjaleve si nje gure....te te ngrije edhe gjaku....
te kesh perballe heshtje e fjale shume.
te shpeshtohen rrahjet e zemres nga dhimbja!
te jetosh me nje te shkuar te dhimbeshme, pse!?
sepse jeta esht e tille, nje rruge e shkurter ku nuk i dihet sa here te rrezon nuk i dihet sa here te gjunjezon per te arritur fundin e gjithckaje.
te rrugtosh per mos te jetuar. te rrugtosh edhe tu lesh dhimbje edhe te tjereve. as nje pik lumturie nuk ka kjo jete.....

"kam lindur per te jetuar, nuk do jetoj pse kam lindur!"
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Gjilanasi Thu 14 Feb 2013 - 6:33

mroma juve
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Feb 2013 - 6:39

Mroma Gjilani
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Gjilanasi Thu 14 Feb 2013 - 6:41

jeni mir gjithet si ja kaluat sodd
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Alberti Thu 14 Feb 2013 - 6:41

Pershendetje

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Diçka! Empty Re: Thoni Diçka!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi