Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ëndrra erotike e një femre... një mashkull i pushtetshëm dhe me para People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ëndrra erotike e një femre... një mashkull i pushtetshëm dhe me para People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ëndrra erotike e një femre... një mashkull i pushtetshëm dhe me para

Shko poshtë

Ëndrra erotike e një femre... një mashkull i pushtetshëm dhe me para Empty Ëndrra erotike e një femre... një mashkull i pushtetshëm dhe me para

Mesazh nga WebMaster Thu 21 Feb 2013 - 11:51

[You must be registered and logged in to see this image.]Nëse mendoni se një mashkull i bukur mund të jetë ëndrra e një femre, gaboheni! Kurrë nuk ndodh kështu, femrat preferojnë meshkuj me pushtet dhe para. Ato janë pjesë e ëndrrave të tyre erotike. Një studim ndërkombëtar e tregon këtë fakt. Kjo ndoshta të ndikuara edhe nga kriza ekonomike, megjithatë nuk është dhënë një arsye e saktë.

Studimi tregon ëndrra erotike kryesore e femrave në tërësi, është një mashkull që ka pushtet, por edhe para.

Kështu, renditja më e fundit rreth preferencave të femrave ndaj meshkujve, ka vënë në vend të parë meshkujt që kanë pozicione të rëndësishme. Ndërsa në vend të dytë, sipërmarrësit, pra njerëzit e botës së biznesit, të cilët kanë lidhje direkte me paratë.

Ndërsa pozicionet e tjera, si hidrauliku për shembull, duket se ka humbur të gjitha pozicionimet e tij, duke u renditur në vendin e tetë.

Për të kaluar më tej në profesione të tilla sipas preferencës, si kasapi, mjeku dhe artisti, respektivisht të vlerësuar nga femrat me 7%, 10% dhe 13%.

Renditja:

1. Njeri i pushtetit (33%)

2. Sipërmarrës (26%)

3. Trajner personal (21%)

4. I vetë-punësuar (17%)

5. Artist (13%)

6. Mjek (10%)

7. Kasap (7%)

8. Hidraulik (5%)

9. Kujdestar (4%)

10. Politikan (2%)[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi