Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një lesbike në “Big Brother” ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një lesbike në “Big Brother” ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një lesbike në “Big Brother” ?

3 posters

Shko poshtë

Një lesbike në “Big Brother” ? Empty Një lesbike në “Big Brother” ?

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Feb 2013 - 11:11

TIRANE – Pavarësisht se organizatorët e edicionit të gjashtë të “Big Brother Albania”, kanë thënë se në shtëpinë e famshme nuk do të ketë konkurrentë homoseksualë, mediat rozë në Shqipëri kanë përhapur lajmin se brenda shtëpisë është futur një vajzë lesbike.

Në natën e parë të “Big Brother” nuk u zbuluan të gjitha sekretet e banorëve, ndërsa vajza lesbike duket se do të jetë sekreti më i madh i këtij edicioni, për të cilën nuk dinë as familjarët e saj.

Madje, thuhet se për ta mbajtur të fshehtë këtë sekret, vajza do të tentojë të krijojë lidhje me një mashkull brenda shtëpisë.

(er.nu/BalkanWeb)
Një lesbike në “Big Brother” ? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Një lesbike në “Big Brother” ? 30l12rc Pytje & Përgjigje Një lesbike në “Big Brother” ? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një lesbike në “Big Brother” ? Empty Re: Një lesbike në “Big Brother” ?

Mesazh nga Darius Wed 27 Feb 2013 - 12:21

:O :O ueee ca bohet na mbytet lesbiket yikes kon vazhduar me dal dhe live neper tv nevrikuu
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një lesbike në “Big Brother” ? Empty Re: Një lesbike në “Big Brother” ?

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Feb 2013 - 12:31

hahahahaha po kur sjeni te zotet juve meshkujt kshu do ndodhi hahahaha
Një lesbike në “Big Brother” ? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Një lesbike në “Big Brother” ? 30l12rc Pytje & Përgjigje Një lesbike në “Big Brother” ? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një lesbike në “Big Brother” ? Empty Re: Një lesbike në “Big Brother” ?

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 6:04

Urtesia shkruajti:hahahahaha po kur sjeni te zotet juve meshkujt kshu do ndodhi hahahaha
Një lesbike në “Big Brother” ? 3784912568 Një lesbike në “Big Brother” ? 3784912568 Një lesbike në “Big Brother” ? 3784912568 Një lesbike në “Big Brother” ? 3784912568

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një lesbike në “Big Brother” ? Empty Re: Një lesbike në “Big Brother” ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi