Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shaqiri titullar në fitoren e Bayernit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shaqiri titullar në fitoren e Bayernit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shaqiri titullar në fitoren e Bayernit

Shko poshtë

Shaqiri titullar në fitoren e Bayernit Empty Shaqiri titullar në fitoren e Bayernit

Mesazh nga Alberti Sun 3 Mar 2013 - 9:01

Shaqiri titullar në fitoren e Bayernit

Bayerni i Munichut ka shënuar fitore minimale në udhëtim ndaj Hoffenheimit për të vazhduar me të njëjtën tempo ngjitjen drejt trofeut, rrugë kjo jo edhe shumë e gjatë për bavarezët.
Në pjesën e parë bavarezët e mbaruan ndeshjen dhe përkundër dominimit gjatë gjithë ndeshjes ishte Mario Gomez ai që shënoi golin e vetëm me një asistim të Franck Ribery.

Shaqiri luajti nga fillimi dhe shfaqi paraqitje të mirë, ndërsa u zëvëndësua pas 64 minutash lojë nga Luis Gustavo.

Me këtë fitore Bayerni ka 63 pikë në tabelë, 17 pikë më shumë se Dortmundi në vendin e dytë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi