Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shoqeria Shqiptare Cdo Dite E Me Shume Humb Vlerat E Saj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shoqeria Shqiptare Cdo Dite E Me Shume Humb Vlerat E Saj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shoqeria Shqiptare Cdo Dite E Me Shume Humb Vlerat E Saj

2 posters

Shko poshtë

Shoqeria Shqiptare Cdo Dite E Me Shume Humb Vlerat E Saj Empty Shoqeria Shqiptare Cdo Dite E Me Shume Humb Vlerat E Saj

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Mar 2013 - 7:20

Une personalisht nuk jetoj ne Shqiperi por vij shesh per vizite dhe gjthmone ve re nje degradim te shoqerise tone, nje shoqeri qe deshiron te 'integrohet' ne Europe dhe qe deshiron te perqafoj mentalitetin europian dhe shpesh here merr prej tyre vetem anet negative, nje adoleshence ekstremisht te ekzagjeruar, nje rini te papune dhe ne te njejten kohe pa principe morale, nje shoqeri ku pjesa me e madhe respekton me shume trafikantin sesa njeriun e ndershem, ku flitet me shume per lekun dhe seksin sesa per gjera te tjera akoma dhe me te rendesishme. Zgjohuni pak dhe mudohuni te kuptoni qe ne jete ka gjera akoma me te rendesishme.

__________________

Eshte e vertet kjo apo me duket vetem mua ...qe Shoqeria Shqiptare Cdo Dite E Me Shume Humb Vlerat E Saj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shoqeria Shqiptare Cdo Dite E Me Shume Humb Vlerat E Saj Empty Re: Shoqeria Shqiptare Cdo Dite E Me Shume Humb Vlerat E Saj

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 18:20

i ka humb ska qte humb me....un kam veq nje thenie per tshtuar e cila nenkupton gjithshka"Kur Ndihmova U Bera Mike.......Kur Kerkova U Bera E Lige"

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi